instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
در جریان مراسم The Game Awards 2021، اولین تریلر از سریال Halo منتشر شد. این اقتباس تلویزیونی از فرنچایز محبوب Halo، از سرویس پارامونت پلاس پخش خواهد شد.
این تریلر، جهان Halo را برای افرادی که بازی‌های ویدیویی این فرنچایز را تجربه نکردند، به خوبی معرفی کرده است. این سریال در قرن ۲۶ میلادی جریان خواهد داشت، زمانی که نسل بشر، درگیر یک جنگ میان کهکشانی با نژادی از فضایی‌های خطرناک به نام Covenant، شده است. برای پیروزی در این نبرد، دکتر هالسی که دانشمندی فوق‌العاده است، با بازی ناتاشا مک‌الهون (Natascha McElhone)، اسپارتا‌ن‌ها را خلق کرد. ابرسربازهایی که به طور ژنتیکی و تکنولوژیتیکی، توانایی‌های فیزیکی و روانی آن‌ها افزایش یافته است. این سریال، داستان مستر چیف یا اسپارتان جان-۱۱۷؛ که فرمانده‌ی یک واحد از سربازان اسپارتان است، را دنبال خواهد کرد. شخصیت مستر چیف توسط پابلو شرایبر (Pablo Schreiber) هنرنمایی می‌شود.
سریال Halo در سال ۲۰۱۳ میلادی و به عنوان بخشی از برنامه‌های ایکس‌باکس برای گسترش فرنچایزهای خود، به صنایع سرگرمی دیگر معرفی شد. متاسفانه استودیوهای سرگرمی ایکس‌باکس (Xbox Entertainment Studios) که مسئول تولید این سریال بودند، تعطیل شدند. حق ساخت این سریال به شوتایم (Showtime) داده شد و این سرویس بعد از گذشت چهار سال، ساخت یک فصل ۶ قسمته را آغاز کرد، اما این پایان سفر طولانی مستر چیف نبود. در آغاز سال جاری میلادی، اعلام شد که امتیاز این سریال به پارامونت پلاس منتقل شده است.
در لیست بازیگران سریال Halo، اسامی جن تیلور (Jen Taylor)، شبانه عظیمی (Shabana Azmi)، ناتاشا کلوزاک (Natasha Culzac)، اولیو گری (Olive Gray)، یرین ها (Yerin Ha)، بنتلی کالو (Bentley Kalu)، کیت کندی (Kate Kennedy)، چارلی مورفی (Charlie Murphy)، دنی ساپانی (Danny Sapani) و بوکیم وودباین (Bokeem Woodbine) دیده می‌شود. این سریال در طول سال ۲۰۲۱ میلادی و در شهر بوداپست فیلمبرداری شده است. علاوه بر این تریلر زیبا، پوستری از این سریال مورد انتظار نیز منتشر شد.
سریال تلویزیونی لایو اکشن Halo زمانی در سال ۲۰۲۲ میلادی از پارامونت پلاس پخش خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari