instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به گزارش The Hollywood Reporter، شبکه استریم Netflix سریال Cowboy Bebop را که تبلیغات زیادی برای آن صورت گرفته و اقتباسی از یک انیمه وسترن فضایی بود را پس از پخش تنها یک فصل کنسل کرد.
لغو سریالی که تنها کمتر از 3 هفته از پخش آن گذشته بود.
اقتباسی ضعیف از این وسترن فضایی که در ده قسمت تولید شده بود و در Rotten Tomatoes تنها 46 درصد امتیاز مثبت منتقدین را کسب کرد. در حالی که طرفداران نیز با آن‌ها هم عقیده بوده و امتیاز 56 درصد مثبت را اعلام داشتند.
طبق گزارش Netflix این سریال تقریباٌ 74 میلیون بیننده در سراسر جهان کسب نموده بود که در ادامه نیز با کاهش روبرو شده است.
منابع داخلی اعلام کرده‌اند که شرط نتفلیکس با توجه به تعادل تعداد بینندگان و مخارج هر سریال برای ادامه فصول، میزان رضایت‌مندی 60 درصدی است. این شرکت همچنین با افتخار اعلام داشته است که پروژه‌های بزرگ بسیاری را در ژانرهای مختلف در دست اقدام دارد.
خبرنگار The Hollywood Reporter به نام انجی هان (Angie Han) اذعان داشته است که Cowboy Bobop محکوم به شکست بوده است. شکل روایی داستان و کیفیت اجرایی به هیچ وجه در حد و اندازه یک بازسازی مناسب نبوده است.
Cowboy Bobop برگرفته از سری انیمه ژاپنی متعلق به سال 1998 و انیمه‌ای سینمایی در سال 2001 است. نتفلیکس نخستین بار این پروژه را در سال 2018 سفارش داد و در گذشته نیز فیلمی با نقش آفرینی کیانور ریوز (Keanu Reeves) توسط کمپانی فاکس در دست ساخت قرار داشته است.
منبع: هالیوود‌ ریپورتر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari