کپی لینک
کوین فایگی مدیر استودیو مارول از تاثیرات فرنچایز چهارشگفت انگیز و فرنچایز مردان ایکس بر MCM جهان‌های چند گانه مارول با رسانه‌ها صحبت کرد. پس از اتفاقاتی که در قسمت آخر سریال بسیار محبوب لوکی رخ داد، در فاز چهارم دنیای سینمایی مارول شاهد تحقق مولتی‌ورس خواهیم بود و اولین تاثیرات آن را در فیلم مورد انتظار مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست خواهیم دید. پس از آنکه سیلوی شخص جاوید را به قتل رساند و دکتر استرنج هنگام کمک به پیتر پارکر باعث شد تا ابرشرورهای قدیمی اسپایدرمن از دیگر جهان‌های موازی به جهان رسمی مارول بیایند، اکنون بدون شک شاهد کراس‌اورهای بسیار جذابی خواهیم بود.
اکنون که حق استفاده از فرنچایز مردان ایکس و فرنچایز چهار شگفت انگیز در اختیار استودیو مارول و شرکت دیزنی قرار دارد، داستان‌های بسیار جذابی را می‌توان خلق کرد. با این حال کوین فایگی مدیرعامل استودیو مارول عنوان کرده است که این دو فرنچایز تاثیر چندانی بر برنامه‌های آن‌ها برای مولتی‌ورس نداشته‌اند. 
وجود مولتی‌ورس برای اولین بار در فیلم دکتر استرنج توسط Ancient One عنوان شد و اکنون در فیلم Spider-Man: No Way Home شاهد اولین تاثیرات آن بر جهان مارول خواهیم بود. با این حال فایگی اینگونه عنوان کرد که در رابطه با مولتی‌ورس نباید عجولانه عمل کرد و با سابقه طولانی دنیای سینمایی مارول و وجود شخصیت‌هایی که در طی تقریبا بیش از ۲۰ فیلم معرفی شده‌اند، باید محتاطانه عمل کرد. 
او افزود که هم اکنون نیز در دنیای سینمایی مارول شخصیت‌های زیادی وجود دارند و این تعداد فعلا برای شروع مولتی‌ورس کافی است اما بدون شک در آینده به این لیست اضافه خواهد شد. اولین حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول را می‌توان حضور نسخه کوئیک سیلور از فرنچایز مردان ایکس در سریال وانداویژن  دانست. حضور این شخصیت در سریال وانداویژن باعث دلگرمی طرفداران شد و آن‌ها این گونه مطمئن شدند که در آینده شاهد یک کراس‌اور بزرگ بین فرنچایز مردان ایکس و دنیای سینمایی مارول خواهند بود. 
انتظار می‌رود همزمان با ورود دردویل با بازی چارلی کاکس در دنیای سینمایی مارول، مردان ایکس یا چهارشگفت انگیز نیز به دنیای سینمایی مارول بیایند. کوین فایگی اخیرا اعلام کرد که دردویل با بازی کاکس باز خواهد گشت و این بار او را در دنیای سینمایی مارول خواهم دید. 
نظر شما در رابطه با مولتی‌ورس مارول چیست؟
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari