دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو پارامونت بلاخره اولین تریلر رسمی فیلم Sonic the Hedgehog 2 را پس از موفقیت بزرگ اولین فیلم منتشر کرد. این دنباله روایتگر ادامه ماجراجویی‌های جوجه تیغی پرانرژی و دوست داشتنی شرکت سگا است. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

فیلم کمدی ابرقهرمانی Sonic the Hedgehog 2 درباره یک جوجه تیغی آبی با سرعت فوق العاده است که با دوستان انسان خود روی زمین زندگی می‌کند. سونیک پس از شکست دادن دکتر روباتنیک شرور و نجات دنیا در فیلم اول، اکنون در حال لذت بردن از آزادی خود است. اما پس از گذشت زمانی کوتاه دشمن قدیمی او با نام مستعار جدید دکتر اگمن برمی‌گردد و این بار سعی دارد زمردی بزرگ را پیدا کند است که می‌تواند به وسیله قدرت آن در کمترین زمان تمدن‌ها را بسازد و نابود کند. البته او در این کار تنها نیست و یک شریک جدید دارد به نام ناکلز که اسمش برای تمامی طرفداران سونیک آشنا است. سونیک نیز با همکاری یک دوست قدیمی خوب به نام تیلز تلاش می‌کند قبل از اینکه رباتنیک دستش به زمرد برسد، آن را پیدا کند و سیاره‌ی که اکنون یک خانه برای او است را از خطر نابودی نجات دهد.


سری فیلم سونیک خارپشت بر اساس مجموعه بازی های ویدیویی به همین نام ساخته شده است که اولین نسخه‌ی آن در سال ۱۹۹۱ توسط سگا منتشر شد. کارگردان فیلم اول جف فاولر به همراه نویسندگان قبلی فیلم، پت کیسی، جاش میلر و جان ویتینگتون بار دیگر در ساخت این دنباله با یکدیگر همکاری می‌کنند.
فیلم Sonic the Hedgehog 2 در تاریخ ۱۹ فروردین سال ۱۴۰۱ ( ۸ آپریل سال ۲۰۲۲) روی پرده سینما خواهد رفت.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari