دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
بامداد امروز و در جریان رویداد The Game Awards 2021 استودیو Ninja Theory بالاخره از تریلر گیم پلی Senua’s Saga: Hellblade 2 رونمایی کرد. اینسایدرهای زیادی پیشتر حضور نینجا تئوری و هل بلید ۲ را در این مراسم پیشبینی کرده‌ بودند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
در مراسم سال ۲۰۱۹ رویداد The Game Awards بود که مایکروسافت و نینجا تئوری از دنباله بازی تحسین شده و خاص Hellblade رونمایی کردند. نسخه اول این مجموعه با ارائه یک داستان تاثیرگذار، سیستم مبارزات جذاب و جهان مسحور کننده، مخاطبان زیادی را جذب خود کرد و تریلر رونمایی از دنباله بازی نیز یکی از پربازخوردترین نمایش‌های The Game Awards 2019 بود. پس از نزدیک به دو سال بی‌خبری مطلق از سوی سازندگان و ناشر، شایعات خبر از رونمایی از گیم‌پلی بازی در رویداد امسال می‌دادند و بالاخره بامداد امروز این مهم رخ داد.
نینجا تئوری در تریلر گیم پلی Senua’s Saga: Hellblade 2 حدودا ۶ دقیقه از فضا و گیم‌پلی بازی را نمایش داد. در این تریلر مطابق انتظار فضای اتمسفریک و خفقان آور جهان هل بلید را می‌بینیم و درگیری‌های درونی شخصیت سنوئا را. ظاهرا وی و گروهی از جنگجویان در تلاش هستند تا یک غول (Giant) را از پای در بیاورند. همانظور که پیشبینی می‌شد تریلر بازی با استقبال طیف وسیعی از مخاطبان مواجه شد و بازخوردهای آن عموما مثبت بودند.
در پایان شما را به تماشای این تریلر دعوت می‌کنیم:
Senua’s Saga: Hellblade 2 برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari