کپی لینک
در ویدیو تازه منتشر شده توسط سازندگان، می‌توانید شاهد ۴۰ ثانیه از صحنه اول فیلم Spider-Man: No Way Home باشید؛ جایی که مرد عنکبوتی (Spider-Man) از دست مردم و پلیس فرار می‌کند!
تا به امروز قطعا بیشتر از ۵ دقیقه از فیلم Spider-Man: No Way Home طی تریلرهای مختلف و تیزرهای ۳۰ ثانیه‌ای این اثر منتشر شده و اگر آن‌ها را پشت سر همدیگر قرار دهید، شاید حتی بتوانید مبارزه روی پل با دکتر اختاپوس را تقریبا کامل مشاهده کنید! با این حال سونی تا به اینجای کار بسیار محتاط عمل کرده تا جزئیاتی بیشتر از محتوای یک سوم اول فیلم را نشان دهد؛ در حالی که جدیدترین ویدیو منتشر شده از No Way Home نیز دقیقا همین رسم را ادامه داده و ۴۳ ثانیه ابتدایی آن را نشان می‌دهد.
در این ویدیو درست طبق همان حرفی که تام هالند (Tom Holland) در مصاحبه اخیر خود زده بود، می‌بینیم که اول فیلم دقیقا با همان صحنه پایانی Spider-Man: Far From Home شروع می‌شود؛ جایی که هویت پیتر پارکر لو رفت و میستریو (Mysterio) با اطلاعات غلط او را قاتل خود خطاب کرد. مردم نیز به جای تشکر و تقدیر از پیتر، او را دشمن درجه ۱ خود دیدند و از همین جهت نیز او را قاتل صدا می‌زنند. با این حال، وقتی که پیتر قصد داشت تا فرار کند و ام جی (MJ) را حداقل تا زمان روشن شدن وضعیتش ترک کند، می‌بینیم که مردم حتی به او هم گیر داده‌اند و مدام می‌پرسند «آیا تو دوست دختر اسپایدرمن هستی؟».
به همین دلیل نیز پیتر خود وارد عمل شده و همانطور که در تریلرها دیده بودیم، ام جی را برداشته و با خود می‌برد تا از دست مردم فرار کنند. سپس سکانس بعدی ایستادن پیتر و ام جی روی بلندی را می‌بینیم، جایی که اسپایدرمن کمی زمان برای فکر کردن می‌خواهد و طی تماس تصویری که با دوستش ند (Ned) می‌گیرد، ظاهرا هر دو آن‌ها از شدت تعجب در حال منفجر شدن هستند.
در صحنه بعدی هم می‌بینیم که پیتر همراه با ام جی فرار می‌کند و دوباره از ساختمان‌ها برای تاب خوردن روی هوا استفاده می‌کند. اما مشکل کار اینجاست که ظاهرا صحنه‌هایی از این قسمت حذف شده! چراکه در تریلرهای مختلف سکانسی را دیده بودیم که پیتر و ام جی روی همین بنایی که در ویدیو جدید روی آن ایستاده‌اند، توسط نیروهای پلیس محاصره شده بودند. حال اینکه آیا این صحنه از داخل فیلم اصلی حدف شده یا صرفا در همین ویدیو برداشته شده هنوز مشخص نیست.
به هر حال تا زمان اکران این اثر سینمایی تنها کمتر از ۱ هفته فاصله داریم و بعد از آن باید شنونده و بیننده انواع اسپویل مختلف باشیم. اما اینکه می‌بینیم سونی خود ۱ دقیقه از صحنه اول فیلم Spider-Man: No Way Home را منتشر کرده نهایت لطف سازندگان را می‌رساند؛ بخصوص اینکه تقریبا تمامی سکانس‌های این صحنه را حتی با جزئیات بیشتر در تیزرها دیده بودیم.
یک نکته جالب هم آنجاست که اگر هنگام تاب خوردن پیتر و ام جی به تبلیغات روی ساختمان‌های داخل شهر دقت کنید، تبلیغ اجرای Rogers The Musical نیز دیده می‌شود؛ موردی که در سریال Hawkeye دیده بودیم.
فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari