کپی لینک
طبق گفته‌ی جسیکا هنویک، یکی از بازیگران فیلم مورد انتظار The Matrix Resurrections، تام هاردی در فیلم ماتریکس 4 یک حضور افتخاری داشته است، البته او نمی‌داند که صحنه‌ای که با حضور او فیلمبرداری شده به تدوین نهایی این اثر راه پیدا کرده است یا نه.
چهارمین قسمت از مجموعه فیلم‌های محبوب ماتریکس تقریبا پس از ۲۰ سال از پایان یافتن سه‌گانه اصلی قرار است تا خیلی زود اکران شود. در سال ۲۰۱۹ بود که شرکت Warner Bros پس از انتشار گزارش‌ها و شایعات زیاد تائید کرد که فیلم ماتریکس 4 در دست ساخت قرار دارد و ستاره‌های اصلی آن یعنی کیانو ریوز و کری-ان ماس برای ایفای نقش شخصیت‌های خود و همچنین یکی از خالقان آن یعنی لانا واچوفسکی برای نویسندگی و کارگردانی آن بازخواهند گشت. از آن زمان تاکنون طرفداران منتظرند تا ببینند The Matrix Resurrections چگونه قرار است داستان شخصیت‌های نئو، ترینیتی و مورفئوس را ادامه دهد.
در حالی که بازیگران دو شخصیت نئو و ترینیتی یعنی کیانو ریوز و کری-ان ماس برای ایفای نقش در فیلم The Matrix Resurrections بازگشته‌اند، اما برخی از بازیگران قبلی دیگر شخصیت‌ها در این اثر حضور ندارند و بازیگرشان تغییر کرده است، از جمله مورفئوس که به جای لارنس فیشبرن، یحیی عبدالمتین دوم نقش جوانی او را بازی کرده است. همچنین جاناتان گروف هم در ماتریکس 4 به جای هوگو ویوینگ نقش مامور اسمیت را ایفا کرده است و وظیفه‌ی ایفای نقش ساتی نیز به جای تنویر کی. اتوال به پریانکا چوپرا جوناس سپرده شده است. البته شخصیت‌های دیگری هم هستند که همچنان بازیگران اصلی آن‌ها در سه‌گانه نقششان را ایفا خواهند کرد، مانند نایوبی با بازی جیدا پینکت اسمیت و مروونژیون با بازی لمبرت ویلسون. علاوه بر این‌ها شخصیت‌هایی کاملا جدیدی نیز در این فیلم حضور دارند و باگز با بازی جسیکا هنویک یکی از آن‌هاست.
حالا این طور که گفته شده به نظر می‌رسد تام هاردی در فیلم ماتریکس 4 یک حضور افتخاری داشته و ممکن است او را در صحنه‌ای از این فیلم ببینیم. همزمان با تولید فیلم The Matrix Resurrections در سانفرانسیسکو، قسمت دوم ونوم با نام Venom: Let There Be Carnage نیز در این شهر در حال ساخت بود. اکنون جسیکا هنویک در مصاحبه‌ی جدید خود با رسانه‌ی Den of Geek فاش کرده که تولید همزمان این دو اثر به او این اجازه را داده تا با تام هاردی ملاقات کند و همچنین یک همکاری کوچک با او داشته باشد. او گفته تام هاردی در فیلم ماتریکس 4 نقش کوتاهی داشته و می‌توان در پس‌زمینه‌ی یک صحنه از فیلم او را در حال دویدن مشاهده کرد. البته هنویک اضافه کرد که مطمئن نیست صحنه‌ی تام هاردی در فیلم ماتریکس 4 به تدوین نهایی آن راه پیدا کرده‌ است یا خیر. نقل قول کامل او را در این رابطه می‌توانید در زیر مشاهده کنید:
ما همزمان با فیلم ونوم ۲ در سانفرانسیسکو مشغول فیلمبرداری بودیم و من با تام هاردی آشنا شدم. بنابراین من و تام هاردی در پس‌زمینه‌ی یکی از صحنه‌ها در حال دویدن هستیم و من خیلی کنجکاوم که ببینم آیا این صحنه به نسخه‌ی نهایی فیلم اضافه شده است یا نه. من نمی‌توانم منتظر بمانم تا یک نسخه‌ی دیجیتالی از این فیلم را دریافت کنم، چون که در واقع من هم در پس‌زمینه‌ی این صحنه حضور دارم.
بر اساس نحوه‌ی توصیف جسیکا هنویک می‌توان گفت که به نظر نمی‌رسد تام هاردی در The Matrix Resurrections حضور گسترده‌ای داشته باشد، حتی اگر صحنه‌های او در تدوین نهایی فیلم گنجانده شوند. حتی این احتمال وجود دارد که حضور تام هاردی به راحتی قابل فهمیدن نباشد و تنها بتوان با بررسی فریم به فریم ماتریکس 4 در HBO Max او را دید. این اولین باری نیست که تام هاردی در یک فیلم بزرگ حضوری افتخاری دارد. او قبلا هم در فیلم Star Wars: The Last Jedi نقش یک استورم‌تروپر را ایفا کرده بود، اما سرانجام صحنه‌ی مربوط به او به نسخه‌ی نهایی فیلم راه نیافت. همچنین احتمالا او به عنوان ونوم در فیلم Spider-Man: No Way Home هم یک حضور کوتاه داشته باشد.
احتمال حضور تام هاردی در فیلم The Matrix Resurrections تنها یکی دیگر از دلایل برای هیجان زده شدن درباره‌ی این اثر مورد انتظار است. همچنین جالب خواهد بود که ببینیم آیا این دنباله توانسته تام هاردی را در آن صحنه از چشم ما پنهان کند یا خیر. بازگشت مجموعه‌ی ماتریکس یک اتفاق بزرگ است و از آنجایی که هیچ تضمینی وجود ندارد که قسمت‌های بعدی آن ساخته شوند، می‌توان گفت که بازیگرانی زیادی هستند که علاقه دارند تا در آن حضوری هرچند کوچک داشته باشند. خوشبختانه، این فیلم به‌زودی اکران خواهد شد و می‌فهمیم تام هاردی در آن حضور دارد یا نه.
فیلم The Matrix Resurrections در تاریخ ۲۲ دسامبر (۱ دی) در سالن‌های سینما اکران خواهد شد، البته همزمان با اکران این اثر از طریق سرویس اشتراکی HBO Max نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari