instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
اینطور که به نظر می‌رسد، یک اشاره‌ی نسبتا دقیق و عمیق در تریلر دنباله‌ی عنوان Alan Wake پنهان شده است که ممکن است در واقع به نوعی نشان دهنده‌ی یک سه‌گانه‌ی کامل باشد.
معرفی رسمی بازی Alan Wake 2 در مراسم گیم اواردز 2021 (Game Awards 2021) آنچه را که طرفداران بازی‌های محبوب Alan Wake و Control حداقل برای چند سال انتظار وقوع آن را داشتند، تایید کرد. با این حال، پس از بررسی دقیق تریلر استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) برای یافتن سرنخ‌هایی در مورد داستان و محتوای جدید دنباله‌ی بازی Alan Wake توسط طرفداران، به نظر می‌رسد که رمدی در حقیقت از یک سه گانه‌ی کامل خبر داده است و احتمالا یک عنوان دیگر از سری Alan Wake برای تکمیل شدن این سه‌گانه در دست توسعه است.
تریلر Alan Wake 2 مملو از تماس‌ها، ارجاعات و نکاتی به عناوین Alan Wake و Control است که به نظر می‌رسد نشان می‌دهد که داستان این بازی قرار است تا به کجا برود. علاوه بر این، یکی از ارجاعات قرار شده در تریلر بازی نشان می‌دهد که این عنوان احتمالا قرار است تا قسمت میانی یک داستان سه قسمتی باشد. در حقیقت، این نشانه در قسمت شهر تریلر، در یکی از تابلوهای نئونی که خیابان را در نزدیکی جایی که آلن در دوردست ایستاده است، قرار دارد.
اگر تابلوی سمت راست خیابان را در هر دو بخش شهری تریلر بازی بررسی کنید، می‌توانید ببینید که شامل حروف “Init” و “ion” با حروف وسط نامعلوم می‌باشند. اگر به نکاتی که رمدی اکنون از آن‌ها به عنوان دنیای بازی‌های رمدی کانکتد (Remedy Connected) یاد می‌کند توجه کرده‌ باشید، می‌توانید به آسانی متوجه شوید که کلمه‌ی “Initiation” نوشته شده است.
کلمه‌ی Initiation در اینجا اشاره‌ای به بخش میانی توصیف جوزف کمبل از مونومیت (Monomyth) است که در مقوله‌ی The Hero’s Journey به تفصیل شرح داده شده است. بر این اساس، یک مونومیت کامل از سه بخش تشکیل شده است: عزیمت (Departure)، آغاز (Initiation) و بازگشت (Return).
در اولین بازی از سری Alan Wake، کلمه‌ی Departure نام همان کتاب دست‌ نویس و واقعیت‌بخشی بود که آلن نوشت تا خود را برای مبارزه با حضور تاریک و ماوراء طبیعی آماده سازد. عنوان Return نسخه‌ای خطی از دنباله‌ی متن دست نویس آلن است که در چند جا از طول بازی به آن اشاره شده است و حتی یک ایستر اگ از آن در بازی اکشن رمدی، عنوان Quantum Break، و وبلاگ This House of Dreams، وبلاگی که در رابطه با این موارد در بازی مطالبی می‌نوشت، نیز ظاهر شد.
هم ایستر اگ موجود در This House of Dreams و هم ایستر اگ بازی Quantum Break به Initiation اشاره می‌کنند، اما این اولین باری است که می بینیم مستقیماً به آن در خود دنباله‌ی بازی Alan Wake اشاره می‌شود. تا حدود زیادی می‌توان گفت که نمایش آن در تریلر بازی Alan Wake 2 ممکن است تاییدی باشد بر اینکه داستان دنباله‌ی Alan Wake قرار است تا در حقیقت قسمت میانی این سه‌گانه باشد.
اگر این بازی قسمت میانی داستان باشد و نسخه‌ی اول عنوان Alan Wake آغاز داستان سه‌گانه باشد، پس احتمالا قرار است تا شاهد انتشار نسخه‌ی سوم این عنوان در آینده باشیم. البته، این احتمال هم وجود دارد که هر دو فصل آغاز و بازگشت در Alan Wake 2 گنجانده شده باشند، اما نکته‌ی قابل ذکر این است که کلمه‌ی Return در تریلر منتشر شده وجود ندارد.
بنابراین این تنها یک اشاره‌ی جالب و نسبتا عمیق است و به نوعی تریلر Alan Wake 2 به بازی Alan Wake 3 اشاره می‌کند. همچنین، این مورد می‌تواند به خوبی نوع داستان Alan Wake 2 را نشان دهد. تمام نکاتی که تاکنون دیده‌ایم نشان می‌دهند که Alan Wake 2 یک بازی ترسناک خواهد بود. از جمله خود تریلر که در آن آلن می‌گوید این داستان یک هیولا است.
بخش میانی The Hero’s Journey شامل سخت‌ترین آزمایش‌ها و سخت‌ترین لحظات آن می‌شود و این بازی در حقیقت قصد دارد تا به اولین عنوان ترسناک و ماورایی رمدی تبدیل شود. باید منتظر ماند و دید که چه چیزهایی انتظار آلن را می‌کشند!
نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این رابطه چیست؟ به نظرتان بازی Alan Wake 2 چگونه عنوان خواهد بود؟ نظرات و پیشنهادات خود را در این رابطه با ما به اشتراک بگذارید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari