کپی لینک

شایعه‌ای که طی ساعات گذشته در فضای مجازی منتشر شده، به خروج لتیشیا رایت از Black Panther 2 اشاره دارد.

مارول و والت دیزنی برای ساخت دومین اقتباس سینمایی پلنگ سیاه با چالش بزرگی روبرو شدند. دلیل این چالش را می‌توان در فوت چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) یافت که نقش اصلی قسمت اول را ایفا کرد. بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی به سرطان روده بزرگ مبتلا بود و پس از چهار سال مبارزه، نهایتا در آگوست سال گذشته میلادی جان خود را از دست داد. در پی این اتفاق، استودیو سازنده و مجبور شد داستان را تغییر داده و به گونه‌ای بنویسد که نیازی به تی چالا نباشد و اتفاقات حول محور شخصیت‌های قدیمی از جمله شوری بچرخد. فیلمنامه این اثر همچنین بیشتر از قبل فرهنگ واکاندا را مورد کندوکاو قرار می‌دهد.

دومین اقتباس سینمایی پلنگ سیاه تحت عنوان Black Panther: Wakanda Forever شناخته شده و اوایل سال جاری میلادی وارد فاز فیلمبرداری شد. لتیشیا رایت (Letitia Wright) نقش شوری را در فرنچایز Marvel Cinematic Universe بر عهده داشته و در آگوست امسال دچار مصدومیت شد. در ابتدا به نظر می‌رسید یک مصدومیت کوچک بوده و مشکل خاصی نیست اما در ادامه مشخص شد پروژه به صورت موقت متوقف شده تا مصدومیت برطرف شود. به هر حال، شوری یکی از کاراکترهای مهم بوده و طبیعی است که در اکثر صحنه‌ها حضور داشته باشد. البته ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. رایت در یکی از پست‌های خود واکسن‌های کرونا را زیرسوال برد. در همین حین، گزارش‌هایی در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه او واکسینه نشده است.

وب سایت Giant Freakin Robot اخیرا یک مطلب اختصاصی کار کرده و در آن به خروج لتیتیا رایت از Black Panther 2 اشاره کرده است. طبق آنچه در متن آمده، او بنا به دلایلی نمی‌خواهد واکسن کرونا را دریافت کند. از آنجایی هم که واکسینه بودن یکی از شروط حضور در صحنه فیلمبرداری است، امکان ادامه همکاری وجود نداشته و شاهد جدایی از فرنچایز Marvel Cinematic Universe خواهیم بود. جدا شدن یک بازیگر از پروژه سینمایی یا سریالی اتفاق عجیبی نبوده و قبلا بارها رخ داده است. با این حال، خروج یک بازیگر در شرایطی که تعداد قابل‌توجهی از صحنه‌ها ضبط شده‌اند، می‌تواند چالش بزرگ دیگری را پیش روی دست‌اندرکاران و صد البته استودیو مارول قرار دهد.

اگرچه Giant Freakin Robot در مطلب اختصاصی خود تاکید دارد اطلاعات را از یک منبع قابل‌اعتماد دریافت کرده، The Hollywood Reporter ادعای کاملا متفاوتی دارد. این وب سایت در مطلبی که به تازگی روی خروجی‌ خود قرار داده، تاکید می‌کند برنامه‌ریزی‌ها تغییری نداشته است. در نتیجه، Black Panther 2 اواخر ماه ژانویه ۲۰۲۱ در آتلانتا جلوی دوربین می‌رود. هالیوود ریپورتر همچنین به نقل از منابع خود گفت لتیتیا رایت جلوی دوربین حاضر شده و شایعه خروجش از Marvel Cinematic Universe حقیقت ندارد. با در نظر گرفتن اینکه THR وب سایت معتبری بوده، به نظر می‌رسد جای نگرانی نیست و روند ضبط صحنه‌ها طی هفته‌های آتی از سر گرفته می‌شود.
مخاطبان حین تماشای دومین اقتباس سینمایی پلنگ سیاه نه تنها با چهره‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با شخصیت‌های جدیدی آشنا می‌شوند. یکی از آن‌ها ریری ویلیامز است که یک نابغه بوده و زرهی شبیه به زره آیرون من می‌سازد. سریال اختصاصی ریری معرفی شده و تحت عنوان Ironheartشناخته می‌شود. در حال حاضر نمی‌دانیم این اثر چه زمانی فیلمبرداری شده یال چه زمانی منتشر خواهد شد.
در انتها، Black Panther 2 اواخر سال آینده میلادی به سینماها خواهد آمد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari