instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مدتی پیش استودیوی Ebb Softwar اعلام کرد که Scorn، بازی مورد انتظار طرفداران PC و ایکس باکس، تا اکتبر 2022 (مهر-آبان 1401) تاخیر خورده است.
تیم سازنده‌ تاریخ عرضه‌ی جدید را از طریق انتشار یک تریلر اعلام کرد. بازی در ابتدا برای عرضه در اواخر سال 2021 برنامه‌ریزی شده بود، اما حالا یک سال به تعویق افتاده است.
بازی ترسناک اول شخص و اتمسفریک Scorn برای اولین بار در مه سال 2020 رونمایی شد و توانست با رویکرد منحصر به فرد خود در طراحی، نظر بسیاری از طرفداران آثار ترسناک را به خود جلب کند.
بازی Scorn با الهام از کارهای H.R. Giger در دست ساخت قرار دارد. برای اولین بار، این بازی در سال 2014 به عنوان یک پروژه‌ی کیک‌استارتر معرفی شد. طبق صحبت‌های یکی از اعضای تیم توسعه، این عنوان 75 درصد از مراحل ساخت را پشت سر گذاشته است. به احتمال زیاد تیم Ebb Software در حال پولیش و رفع مشکل است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
چقدر طول کشید و چقدر هم تاخیر میخوره
یاد یه آهنگ قدیمی افتادم : “… بهار رفت و تابستون شد ، نیومد / دلم یک کاسهء خون شد ، نیومد …”
من که از همون ۲۰۱۴ منتظرم 😅😂 این یه سال هم روش … فقط امیدوارم این بازیایی که پروسه ساختشون طولانی شده ( scorn , witchfire , atomic heart و …) تهش ضدحال نزنن و بازیای خوبی از کار در بیان 🙂
اگه واقعا باعث بشه بازی بهتری رو ببینم قابل قبوله ، شخصا برای استارفیلد هم تأخیر پیش بینی میکنم – به قول محمد حسین کریمی تأخیر چیز بدی نیست
از الان میگم تاخیر نمیخوره
ابر شاهکار لجن 🤣
چه تعریف سمی😂
باز این خوبه هرزگاهی با خبر تاخیراش اعلام وجود میکنه ، اون illکه اصلا معلوم نیست چی به چیه
حدود 5 سال درحال ساخته و یک سال دیگه هم تاخیر خورد -__-
. امیدوارم خوب در بیاد. یکی این، یکی Atomic Heart
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari