ریمستر چند پلتفرمی
یکی از منابع قابل اعتماد نینتندو فاش کرد که بازی Persona 3 Portable ممکن است یک ریمستر «چند پلتفرمی» دریافت کند.
Nintendo Enthusiast همان افشاگری که به درستی اعلام کرد بود ریمستر Persona 4 Arena Ultimax در دست ساخت قرار دارد، همچنین اخیرا اعلا کرد که ریمستر «چند پلتفرمی» بازی Persona 3 Portable احتمالا هم اکنون در حال توسعه است. علاوه بر یک افشاگر دیگر که تحت عنوان Zippo کار می‌کند نیز در وبلاگ خود اشاره کرد که بازی Persona 3 Portable در حال دریافت یک ریمستر چند پلتفرمی است.
کاملا مشخص است که کار استودیو ژاپنی Atlus با سری Persona که اولین بازی آن بیش از بیست و پنج سال پیش عرضه شده، هنوز تمام نشده است اما تا زمانی که این خبر به صورت رسمی اعلام نشده باشد، نمی‌توان تضمینی برای ساخت نسخه ریمستر بازی ارائه کرد.
با این حال، اگر این خبر حقیقت داشته باشد، برای طرفداران Persona خبر خوبی خواهد بود، زیرا Shin Megami Tensei: Persona 3 Portable نیز نسخه بهبود یافته بازی اصلی آن است که برای پلی استیشن 2 منتشر شده است.
از طرفی دیگر، Atlus بازی Persona 4 Arena Ultimax را به عنوان بخشی از بیست و پنج سالگی سری Persona برای پلی استیشن 4، استیم و سوییچ عرضه خواهد کرد.
همانطور که قبلا گزارش داده شده بود، این بازی در ۱۷ مارس ۲۰۲۲ (۲۶ اسفند) منتشر خواهد شد و نسخه مجددی از بازی مبارزه‌ای است که سال ۲۰۱۴ برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 منتشر شده بود. این بازی همچنین دنباله‌ای برای Persona 4 Arena محسوب می‌شود.
همچنین در روز ۳۰ آبان، Atlus کنسرت ارکستر سالانه پرسونا را برگزار می‌کند. این کنسرت‌ها در گذشته، میزبان رونمایی‌های بسیار جالبی بوده‌اند. پس این که امسال نیز خبر جدیدی در این کنسرت اعلام شود، اصلا به دور از ذهن نیست.
از طرفی دیگر به نظر می‌رسد سگا و استودیو Atlus ساخت Persona 6 را آغاز کرده‌اند.
ماینکرفت #۵۵ – رفتیم سراغ میم‌های شما!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
زیاد از بازیش خوشم نیومد ولی یک سری المان هایی رو داشت که واقعا عالی بودن
هیچ نتونستم با بازی های انیمه ای ارتباط،برقرار کنم :/
کلا با انیمه هم همینطور
منم با تو همدردم
🐦🤝🗿
بازی انیمه ای فقط سوباسا🤣،بازش واقعا خوبه
ریسک و خلاقیت
وقتی قصه‌گویی قربانی جذابیت‌های بصری می‌شود

source

توسط funkhabari