instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بنیاد فیلم آمریکا ده فیلم برتر سال 2021 میلادی را اعلام کرده است. در این میان، آثار برجسته‌ای مشاهده می‌شوند.

با اینکه در چند سال گذشته و به دلیل گسترش ویروس کرونا، صنعت سینما با مشکلاتی مواجه بوده و چندین فیلم بزرگ با تاخیر در اکران روبه‌رو شدند اما با این وجود، در سال جاری میلادی، فیلم‌هایی عالی از کارگردانانی با استعداد روی پرده سینماها اکران شده است.
فیلم‌های مورد انتظاری همچون تل‌ماسه (Dune) و زمانی برای مردن نیست (No Time To Die) سرانجام اکران شدند و فیلم‌های مستقلی همچون کودا (CODA) ستایش زیادی از سوی منتقدان دریافت کردند و مخاطبان را به وجد آوردند. با اینکه هنوز مدتی دیگر تا پایان سال 2021 میلادی باقی مانده و چند اثر مهم در این ماه اکران خواهند شد، بنیاد فیلم آمریکا، لیست ده فیلم برتر سال 2021 را اعلام کرده است.
در این لیست منتشر شده از سوی بنیاد فیلم آمریکا، فیلم‌های بلاک‌باستری، آثار مستقل و چندین شگفتی دیده می‌شوند. با اینکه فیلم کودا در اوایل سال اکران شده اما بیشتر آثار این لیست در پاییز و زمستان اکران شده‌اند. لیست بهترین فیلم‌های سال 2021 میلادی به انتخاب بنیاد فیلم آمریکا بدین صورت است:
با اینکه قرار گرفتن فیلم‌ داستان وست ساید و همچنین فیلم لیکریش پیتزا در این لیست جای تعجب ندارد اما از آنجا که فیلم بالا را نگاه نکن چندان از سوی منتقدان مورد استقبال قرار نگرفته، واقعا جای تعجب‌برانگیز است که در این فهرست قرار دارد.
یکی از آثاری که در این فهرست حضور ندارد و باعث تعجب شده، فیلم بلفاست (Belfast) ساخته کنت برانا (Kenneth Branagh) است. هر چند، این فیلم در بخش جوایز خاص بنیاد فیلم آمریکا قرار داشته است. تمام آثاری که در این فهرست هستند، از جمله آثاری به شمار می‌روند که در مراسم اسکار امسال خواهند درخشید.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فیلم Coda 2021 شاهکار واقعی بود و بسیار فیلم لذت بخش و تاثیر گذاری بود
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari