با یک بازیگر جدید و معرفی نشده
بدون شک یکی از مورد انتظارترین فیلم های سال آینده The Batman به کارگردان مت ریوز (Matt Reeves) است که دو نسخه متفاوت از آن تست شده.
سه ماه تا اکران فیلم بتمن فاصله داریم و اکنون چند منبع مختلف از این گفته‌اند که برادران وارنر دو ورژن مختلف از آن را آماده کرده و یک بازیگر مشهور در یکی از آن‌ها حضور دارد. شما در زیر می‌توانید گزارش منتشر شده از سایت هالیوود ریپورتر را بخوانید:
ماه گذشته، اینترنت کمی در مورد بری کوگان (Barry Keoghan) دیوانه شد که شاید بازیگر نقش جوکر در فیلم مت ریوز نباشد. ما پاسخی برای در این مورد نداریم. اما می‌توانیم این را به شما بگوییم: چندین منبع به ما گفته‌اند که برادران وارنر دو ورژن متفاوت از فیلم بتمن را آزمایش کرده است، یکی با یک بازیگر خاص و دیگری بدون آن بازیگر. آخرین نمایش آزمایشی هفته گذشته انجام شد و اکنون تصمیم نهایی در مورد ورژن اصلی گرفته شده است.
تست و آزمایش نسخه‌های مختلفی از یک فیلم موضوع جدید و چندان عجیبی نیست. فیلم‌های بسیار محبوبی مثل Jaws و Toy Story چنین روندی را پشت سر قرار داده‌اند. نکته جالب این است که یکی از دو نسخه‌ فیلم The Batman، یک بازیگر کاملا جدید دارد. هنوز هویت این بازیگر مشخص نیست ولی احتمال داده می‌شود که با یک شخصیت منفی دیگر طرف باشیم.
در مورد فیلم فیلم جدید The Batman باید بگوییم که ریدلر (The Riddler) آنتاگونیست اصلی آن بوده و فساد شهر گاتهام تم قالب فیلم است. رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در نقش بتمن، پل دینو (Paul Dano) در نقش ریدلر، کالین فرل (Colin Farrell) در نقش پنگوئن،‌ جان تورتورو (John Turturro) در نقش کارماین فالکون، جفری رایت (Jeffrey Wright) در نقش جیمز گوردون، پیتر سارسگارد (Peter Sarsgaard) در نقش جیل کولسون، جیمی لاسون (Jayme Lawson) در نقش بلا رئال و اندی سرکیس (Andy Serkis) در نقش آلفرد بازیگرانی هستند که در این فیلم حضور دارند.
فیلم جدید بتمن را در تاریخ ۴ مارچ ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.
ویجیاتوسینما: نقد سریال Hellbound
با بالاترین کیفیت در یوتوب ویجیاتو سینما
یک ویلن نه چندان مشهور در کنار کلی دشمن دیگر
ریسک و خلاقیت

source

توسط funkhabari