کپی لینک
طبق جدیدترین اطلاعات لو رفته، ظاهرا پلی استیشن 5 نسخه پرو توسط سونی در دست ساخت قرار دارد، اما اینکه آیا طرح آن نهایی می‌شود یا که نه هنوز مشخص نیست!
پلی استیشن 5 حدود یک سال پیش بود که به عنوان کنسول بازی نسل نهمی سونی معرفی شد. این دستگاه که دارای مشخصات فنی پیشرفته بوده و یک حافظه SSD فوق‌العاده قوی دارد، در واقع شروع کننده صفحه تازه‌ای در صنعت بازی‌سازی برای کمپانی سونی است و احتمالا تا هفت یا هشت سال آینده هم جایگزین نخواهد شد. با این وجود، جالب است بدانید که اخیرا اطلاعات تازه‌ای درباره یک کنسول دیگر لو رفته که احتمالا همان PS5 Pro خواهد بود.
طی جزئیات لو رفته‌ای که در قالب یک طرح از کنسول بعدی پلی استیشن منتشر شده، سازندگان قصد دارند تا یک دستگاه تازه مخصوص استفاده فیزیکی در خانه و همچنین تجربه اجرای بازی‌ها به صورت استریم ابری بسازند. با این وجود شاید موردی که باعث می‌شود تا این طرح به شدت مهم شود، نشان دادن دو پردازنده داخلی است که آن را به شدت قدرتمندتر می‌کنند. به همین جهت نیز انتظار می‌رود که این کنسول در واقع پلی استیشن 5 نسخه پرو باشد.
همچنین به علاوه این دو پردازنده، یک مورد بسیار مهم و جذاب دیگر درباره اطلاعات این طرح، داشتن قابلیت تجربه بازی به صورت ابری است. حال حتما سوال می‌شود که چرا باید برای چنین دستگاهی قابلیت اجرای عناوین مختلف به صورت ابری قرار داده شود؟ این در حالی است که ظاهرا ویژگی اجرای عناوین کنسول‌های پلی استیشن 1، 2 و 3 با این قابلیت در دسترس بوده و شاید با همان تغییری که برای سرویس جدید Plus در نظر گرفته شده معرفی شود.
به هر حال اینکه یک کنسول قدرتمندتر معرفی شود، یعنی گرفتن نرخ ۱۲۰ فریم روی کیفیت 4K برای آن یک مورد عادی بود و از طرفی قیمت آن هم بالای ۶۰۰ دلار می‌شود! اما نظر شما درباره کنسول احتمالی و بعدی پلی استیشن چیست؟
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari