برای اجرا این به‌روزرسانی باید بازی را دوباره دانلود کنید!
یوبیسافت اعلام کرد که بسته الحاقی داستانی کراس‌اور بازی Assassin’s Creed Valhalla و Assassin’s Creed Odyssey فردا منتشر می‌شود.
این کراس‌اور داستانی از روز سه‌شنبه به عنوان بخشی از به‌روزرسانی نسخه ۱.۴.۱ بازی Assassin’s Creed Valhalla در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. یوبیسافت با انتشار تریلر جدیدی تاریخ عرضه این بسته الحاقی را اعلام کرد و در توضیحات آن نوشت:
با کراس‌اور داستان‌های Assassin’s Creed برای اولین بار شاهد کراس‌اور بین دو بازی Assassin’s Creed خواهیم بود.
تریلر این بسته الحاقی را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.
طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می‌رسد این بسته الحاقی شامل دو داستان جدید می‌شود که عمق بیشتری برای ماجراجویی‌های Kassandra ارائه می‌کند. Those Who Are Treasured به صورت رایگان برای بازیکنان Assassin’s Creed Odyssey و A Fated Encounter در دسترس بازیکنان Assassin’s Creed Valhalla قرار می‌گیرد.
این بسته الحاقی همچنین دو جزیره جدید برای کشف کردن و جوایز انحصاری کاملا جدیدی را برای بازیکنان ارائه می‌کند. از طرفی دیگر بازی Assassin’s Creed Odyssey از ۱۶ تا ۱۹ دسامبر (۲۵ تا ۲۸ آذر) رایگان خواهد بود.
به‌روزرسانی جدیدی بازی Assassin’s Creed Valhalla همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با تنظیم درجه سختی مبارزات، مخفی‌کاری و اکتشافات، تجربه بازی خود را بیشتر سفارشی سازی کنند. همچنین برخی مشکلات بازی در این نسخه برطرف شده است.
نکته منفی به‌روزرسانی ۱.۴.۱ Assassin’s Creed Valhalla که در هفته گذشته اخبار مربوط به آن منتشر شده بود این است که کاربران برای اجرا آن باید بازی را دوباره دانلود کنند.
اخیرا جزئیات بسته الحاقی بزرگ Assassin’s Creed Valhalla فاش شده بود که Dawn of Ragnarök یا «سپیده دم رگناروک» نام دارد و در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۲۲ (۱۹ اسفند) منتشر می‌شود. یوبیسافت از این DLC به عنوان «جاه‌طلبانه‌ترین بسته الحاقی تاریخ این فرانچایز» یاد کرده است و وقایع این بسته الحاقی در نه قلمرو کیهان شناسی نورس رخ می‌دهد.
ویجی‌لاگ پلاس: مرور اتفاقات گیم آواردز و رایگان شدن پابجی
تماشای نسخه با کیفیت از کانال یوتیوب ویجیاتو
بنظر باحاله🤩
یه سوال داشتم ac revelation کراس اوور به حساب نمیاد🤔
یوبی باگ به خودت بیا یونیتی و سیندیکت هر چقدر هم بد بودن با داستان قبلی ها جفت بودن ولی ولهالا هر چقدر هم خوب بود داستانش به نسخه های قبلی ربط نداشت
قرار هم نبود ربطی داشته باشن
منی که با الکسیوس و ایور مذکر بازی ها رو تموم کردم🗿
روایتی ناقص از یک تهاجم
یک ویلن نه چندان مشهور در کنار کلی دشمن دیگر

source

توسط funkhabari