instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی مارول به‌تازگی کلیپ جدیدی را برای فیلم مورد انتظار خود با عنوان «مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست» منتشر کرده است.
در قسمتی از این کلیپ می‌توان کاراکتر دکتر استرنج را در حالی که مشغول اجرا کردن یک طلسم جادویی خاص می‌باشد، مشاهده کرد.
پیش از این نیز در سریال WandaVision شاهد اجرای طلسمی مشابه بودیم که به وسیله‌ی آن، کاراکتر آگاتا هارکنس در این سریال توانسته بود که واندا ماکسیموف را به دام بیندازد و قدرت‌های او را برای مدتی محدود خنثی کند.
کاراکتر دکتر استرنج در دنیای سینمایی مارول تا به حال از این طلسم استفاده نکرده، بنابراین استفاده او از این طلسم در فیلم Spider-Man: No Way Home می‌تواند نشان‌گر آن باشد که در این فیلم به غیر از او، جادوگر دیگری را نیز مشاهده خواهیم کرد.
احتمالاً این جادوگر یا نسخه‌ی شیطانی کاراکتر دکتر استرنج یا کاراکتر واندا ماکسیموف خواهد بود.
نقش کاراکتر دکتر استرنج را در این فیلم، بازیگر مطرح هالیوودی با نام بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) ایفا کرده است.
در این فیلم کاراکتر دکتر استرنج جهت کمک کردن به مرد عنکبوتی (برای مخفی کردن دوباره‌ی هویتش)، طلسمی را اجرا خواهد کرد تا هویت واقعی مرد عنکبوتی را از ذهن مردم جهان پاک کند.
متأسفانه طلسم اجرا شده توسط این کاراکتر با مشکل مواجه خواهد شد و این طلسم، در‌های مولتی‌ورس (چند جهانی) را به دنیای سینمایی مارول باز خواهد کرد و در این بین، شخصیت‌های شروری از دیگر دنیا‌ها به دنیای اصلی مرد عنکبوتی راه پیدا خواهند کرد.
شخصیت‌های منفی حاضر در این فیلم را آلفرد مولینا (Alfred Molina) در نقش کاراکتر دکتر اختاپوس، جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو، ویلم دفو (Willem Dafoe) در نقش گرین گابلین، توماس هیدن چرچ (Thomas Haden Church) در نقش سندمن و ریس ایفانز (Rhys Ifans) در نقش لیزارد تشکیل خواهند داد.
از دیگر بازیگر حاضر در این فیلم می‌توان زندیا (Zendaya) در نقش کاراکتر ام‌ جی، جیکوب باتالون (Jacob Batalon) در نقش ند، مریسا تومی (Marisa Tomei) در نقش می پارکر، جان فاورو (Jon Favreau) در نقش هپی هوگان، بندیکت وانگ (Benedict Wong) در نقش وانگ، تونی ریوولوری (Tony Revolori) در نقش فلش تامپسون و در نهایت انگوری رایس (Angourie Rice) در نقش بتی برانت اشاره کرد.
فیلم Spider-Man: No Way Home قرار است در تاریخ ۲۶ آذر ماه امسال (۱۷ دسامبر ۲۰۲۱)، به صورت انحصاری در سینماها به نمایش گذاشته شود.
کلیپ جدید منتشر شده از این فیلم را می‌توان در ادامه تماشا کرد:
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
در انتظار فردا شب را سحر کن
سلام
این آقای کمبربچ رو چه کسی زاده است؟ دستخوش واقعا، دستخوش! بهشت زیر پای شما ست.
شیر مادر و نان پدر حلالت کمبربچ.
لطفا اون ویدیو که اندرو داره با الکترو میجنگه رو بزارید چون تو یوتویوب پر شده و بنظرم اسپویل واقعیه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari