این گروه خشن!
Halo Infinite پس از عرضه غافلگیرکننده در بیستمین جشن سالیانه کنسول محبوب مایکروسافت، به عنوان پرچم‌دار عناوین اختصاصی ایکس باکس به خوبی عمل نمود و پس از مواجهه با استقبال فوق‌العاده از سوی کاربران، توانست روی Xbox Series X/S به امتیاز بالای ۸۶ دست یابد.
Big Team Battle به عنوان یکی از جذاب‌ترین مودهای چندنفره هیلو، دربرگیرنده اصولی مشخص و نکاتی آموزشی است که آن‌ها را در این مقاله گرد هم آورده‌ایم؛ با ویجیاتو همراه باشید.
همان‌طور که انتظار می‌رفت، نقشه‌های Big Team Battle وسیع و پهناورند که این امر برای بازیکنان مبتدی سبب بروز مشکلاتی احتمالی خواهد شد؛ فقدان درک صحیح از نقشه بازی، موقعیت شما را در طول نبردهای گروهی تحت‌الشعاع قرار می‌دهد لذا لازم است برای یادگیری ابعاد و جوانب هر نقشه کمی وقت بگذارید و سریع‌ترین مسیرها و هم‌چنین موقعیت سلاح‌ها و وسایل نقلیه را شناسایی کنید.
انتظار می‌رود بازیکنان طی مدت زمان کوتاهی پس از عرضه Halo Infinite با مکانیک حاکم بر آن آشنا شوند اما فعلا چیزی که شاهدش هستیم، استفاده غیراصولی از گراپل شات است. قرار بر این نیست که با بهره‌گیری از گراپل شات، همانند اسپایدرمن بی‌جهت از گوشه‌ای به گوشه دیگر نقشه پرواز کنید؛ گراپل شات را می‌توان برای فرار از مخمصه‌ها، گیج کردن دشمنان، کشیدن اسلحه به سوی خود و یا دسترسی سریع به یک وسیله نقلیه در حال حرکت و بیرون انداختن راننده آن استفاده نمود.
بهترین استراتژی ممکن برای توفیق در مودهای چندنفره Halo Infinite، ارتباط شفاهی میان هم‌تیمی‌ها و تنظیم استراتژی گروهی است. اگر امکان گفتگو را با اعضای تیمی خود ندارید، لااقل نزدیک به یکدیگر حرکت کنید. این کار توان شما را چه در فاز تهاجمی و چه در فاز شناسایی و دفاع، بسیار آسان می‌سازد.
بایستی بدانید در هر مود چندنفره هیلو، هدف چیست و قوانین به چه صورت است؛ ممکن است ذکر این نکته بدیهی به نظر برسد، اما متاسفانه بسیاری از کاربران هیلو هنوز تمایز میان اصول حاکم بر مودهای چندنفره گوناگون بازی را نمی‌دانند. خوشبختانه قادرید راهنما و نکات کاربردی مربوط به چندین مود چندنفره هیلو را در ویجیاتو مطالعه کنید.
متاسفانه بسیاری از کاربران، در تمامی مودهای چندنفره هیلو صرفا به دنبال کسب امتیاز فردی بیشتر از طریق افزایش تعداد کشتار هستند و توجهی به اهداف گروهی ندارند. چنین رویکردی را -جز در مود Slayer- به کلی فراموش کنید چرا که سبب ایجاد اختلال در روند گروه خواهد شد. به علاوه، نمرات فردی در مقایسه با امتیازات گروهی، در مود Big Team Battle از اهمیت نسبتا کمی برخوردارند.
رمز موفقیت در مود Big Team Battle را می‌توان بدین صورت در ۲ کلمه خلاصه نمود: کنترل نقشه!
هدف غایی کنترل نقشه، دست‌یابی به بهترین سلاح‌ها (و موقعیت آن‌ها در نقشه) و برترین وسایل نقلیه و هم‌چنین استقرار نفرات در نقاط استراتژیک است. شکست خوردن تیمی که بتواند به این ۳ مهم دست یابد، تقریبا غیرممکن است.
Halo Infinite برای سربازان کند و کم‌تحرک، جهنمی است که نهایتا آن‌ها را به کام مرگ می‌کشد؛ به خصوص در مود چندنفره Big Team Battle که سرشار از نبردهای شلوغ و حملات دیوانه‌وار است. پس مدام در حال حرکت باشید تا در حملات خود به موفقیت دست یابید و دستتان از سلاح‌ها و وسایل نقلیه برتر، خالی نماند. به علاوه، جست و خیز حین مواجهه با آتش دشمن نیز کارساز است چرا که هدف ثابت بسیار آسان‌تر از هدف متحرک از شلیک آسیب می‌بیند.
کدام‌یک از مودهای چندنفره Halo Infinite را می‌پسندید؟ نظر شما در خصوص مود Big Team Battle چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.
گراپل شات بنظر چیز باحالیه
آره مکانیزم خوب و کاربردی ایه
فیلمی برای تمام فصول
نیش عنکبوت رادیواکتیوی چطور بدن پیتر پارکر را تغییر داد؟

source

توسط funkhabari