دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
کمپانی نینتندو فردا ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران از جدیدترین بازی‌های مستقل کنسول نینتندو سوییچ در قسمت جدید رویداد Indie World رونمایی می‌کند. مدت زمان این رویداد حدودا ۲۰ دقیقه‌ خواهد بود. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
فارغ از چند تبلیغ تلویزیونی در خلا برنامه، کمپانی نینتندو یکی از غایبان بزرگ رویداد The Game Awards 2021 بود. البته کمپانی ژاپنی بارها نشان داده چندان علاقه‌ای به پیروی از قواعد و اصول حاکم ندارد و شیوه خاص خود را پیگیری خواهد کرد. اکنون و پس از گذشت نزدیک به یک هفته از برگزاری رویداد Game Awards امسال، نینتندو اعلام کرد قصد دارد فردا شب ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران و در غالب برنامه Indie World یک استریم ۲۰ دقیقه‌ای از بازی‌های مستقلی که قرار است برای کنسول هبریدی سوییچ عرضه شود، داشته باشد.
دقیقا چه انتظاراتی از قسمت جدید رویداد Indie World می‌توان داشت؟ خب مسلما بزرگ‌ترین آن‌ها یک تریلر جدید از بازی به شدت مورد انتظار Hollow Knight: Silksong است. این دنباله مورد توجه مخاطبان زیادی قرار دارد و تا کنون در چندین رویداد مختلف گیمینگ حاضر نشده‌است. باید دید بالاخره تیم سازنده استودیو Team Cherry قصد انتشار اطلاعات بیشتر درباره این بازی را دارند یا خیر.
اوایل سال میلادی جاری سازندگان اعلام کردند بازی وارد فاز نهایی آزمایش شده‌است و مراحل پایانی ساخت خود را طی می‌کند اما، از ارائه تاریخ دقیق انتشار خودداری کردند. مدتی پیش لیستی که از دیتا بیس GeForce Now استخراج شد، خبر از عرضه این بازی در فوریه ۲۰۲۲ می‌داد. با فرض درست بودن این خبر باید منتظر نمایش جدیدی از بازی در آینده‌ای نزدیک باشیم.
عناوینی همچون Oxenfree 2: Lost Signals و OlliOlli World طی ماه‌های آینده قرار است برای سوییچ عرضه شوند و این کنسول از حیث بازی‌های مستقل از وضعیت خوبی برخوردار است. در کل دست کمپانی ژاپنی برای نماشی بازی‌های متنوع باز است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari