instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
منتقدان نظرات خود در مورد جدیدترین اثر گیلرمو دل تورو یعنی فیلم Nightmare Alley را اعلام کرده‌اند.

فیلم کوچه کابوس (Nightmare Alley) ساخته گیلرمو دل تورو (Guillermo del Toro) است. منتقدان این فیلم را اثر هیجان‌انگیزی تاریک و خشن توصیف کرده‌اند که همراه با نقش‌آفرینی خارق‌العاده از بردلی کوپر (Bradley Cooper) بوده است.
نقدهای منتشر شده برای فیلم کوچه کابوس عمدتا مثبت هستند و بسیاری از آن‌ها، بازی بردلی کوپر را ستودند. با این حال، برخی اظهار داشتند که بردلی کوپر مناسب این نقش نبوده است. کیت بلانشت (Cate Blanchett) نیز برای نقش‌آفرینی خود به خصوص در صحنه‌هایش در کنار بردلی کوپر، ستایش شده است. با اینکه فیلم کوچه کابوس ممکن است همانند فیلم اصلی موفق نباشد اما این فیلم، یک اثر هیجان‌انگیز و نوار مدرن است که دارای چرخش دلپذیری است.
از 56 نقد منتشر شده برای فیلم کوچه کابوس در وب سایت راتن تومیتوز، امتیاز 84 درصد برای این فیلم به ثبت رسیده است. در وب سایت متاکریتیک 14 نقد منتشر شده که امتیاز 67 درصد را برای این فیلم به همراه داشته است. در ادامه نظرات برخی از منتقدان برتر جهان در مورد فیلم کوچه کابوس قرار دارد.
«90/100 Variety | منتقد: پیتر دبروژ»
یک افسانه فوق‌العاده شوم اخلاقی در مورد پیش‌بینی بی‌رحمانه از ذات انسان و روش کار کل سیستم وجود دارد که در این فیلم مورد بررسی قرار گرفته است.
«80/100 The Hollywood Reporter | منتقد: شری لیندن»
فیلم کوچه کابوس با اشاره هوشمندانه خود به فیلم Detour محصول سال 1945 میلادی و همچنین چندین خیابان بارانی، ادای احترامی نسبت ژانر نوآر می‌کند. اما این فیلم دارای دنیای تاریک، درخشان و چندین جنبه‌ای خودش است. فیلم کوچه کابوس یکی از روان‌ترین فیلم‌های گیلرمو دل تورو به شمار می‌رود.
«75/100 Entertainment Weekly | منتقد: لیا گرینبلات»
فیلم کوچه کابوس اثری بسیار زیبا و دلنشین است. در عین حال، این فیلم اثری است که به طرز شگفت‌انگیزی از ذهن فراموش می‌شود. دلیل آن نیز این است که موضوعات قرض گرفته شده در این فیلم چندان با خلاقیت‌های گیلرمو دل تورو همخوانی ندارند.
«75/100 IndieWire | منتقد: دیوید ارلیچ»
تماشای صحنه‌های مشاجره میان کاراکترهای کیت بلانشت و بردلی کوپر در فیلم کوچه کابوس واقعا هیجان‌انگیز است. علاوه بر این، صحنه‌های کیت بلانشت با رونی مارا (Rooney Mara) گرچه بسیار اندک هستند اما جالب توجه هستند و بیننده را یاد فیلم کارول (Carol) می‌اندازد.
«60/100 The Guardian | منتقد: بنجامین لی دک»
فیلم کوچه کابوس، زیباترین فیلم گیلرمو دل تورو تاکنون به شمار می‌رود. این فیلم یک اثر نوآر شیک و با بازی بازیگرانی برجسته و بااستعداد است. اما پوسته براق این فیلم همانند دو کاراکتر اصلی فیلم، غیر قابل اعتماد است و ما را گول می‌زند.
«60/100 Screen Daily | منتقد: تیم گریرسون»
جزئیات طراحی صحنه در فیلم کوچه کابوس واقعا بی عیب و نقص بوده‌اند. ظاهر و احساس فیلم واقعا اغواکننده است اما فیلم‌نامه درهم فیلم، آن انگیزه موفقیت‌آمیز همانند کاراکترهای اصلی خود را ندارد.
«42/100 The Playlist | منتقد: مایا ای گیتز»
مدت زمان فیلم بیش از حد زیاد است و مطمئنا، بردلی کوپر برای ایفای این نقش مناسب نیست. این برداشت جدید از داستان کوچه کابوس، بیش از حد با جلوه‌های کامپیوتری اشباع شده است. این فیلم از نظر احساسی راکد است و اصلا معلوم نیست که فیلم‌نامه فیلم قصد دارد تا چه داستانی در مورد این کاراکترها بازگو کند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari