سوییچ موفق‌ترین کنسول ایالات متحده در تمام سال ۲۰۲۱
نینتندو اعلام کرد که تنها در ایالات متحده ۱.۱۳ میلیون دستگاه نینتندو سوییچ فروخته شده که با این وجود، کنسول دستی غول ژاپنی پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده در نوامبر ۲۰۲۱ بوده است.
این آمار توسط گروه NPD یکی از بزرگترین شرکت‌های آمارگیری از فروش بازی‌های ویدیویی عنوان شده است که تایید می‌کند سوییچ هم از نظر تعداد واحدهای فروخته شده و هم از نظر دلار پرفروش‌ترین کنسول ایالات متحده در ماه نوامبر بوده است. NPD همچنین تاکید دارد که سوییچ موفق‌ترین کنسول ایالات متحده در تمام سال ۲۰۲۱ بوده است.
با این وجود فروش این کنسول نسبت به دوره مشابه از سال گذشته با کاهش ۳۸ درصدی همراه بوده که NPD اشاره می‌کند این کاهش تا حدی به دلیل کمبود قطعات در سراسر جهان به وجود آمده است.
از نظر بازی‌های سوییچ نیز Shin Megami Tensei V در ماه نوامبر بسیار موفق ظاهر شد و در بین تمام بازی‌های این سری در طول تاریخ به عنوان «بالاترین فروش دلاری در ماه عرضه» دست پیدا کرد. این بازی در رتبه‌بندی نوامبر NPD به رتبه شانزدهم لیست تمام بازی‌ها و رتبه ششم بازی‌های سوییچ دست پیدا کرده است.
Pokemom Brilliant Diamond/Shining Pearl همچنین ماه خوبی را سپری کرده و در بین تمام بازی‌ها پس از Call of Duty: Vanguard و Battlefield 2042 جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. در رتبه ششم نیز Mario Party Superstars قرار دارد.
عرضه سوئیچ OLED در سال جاری بدون شک باعث بهبود کلی شرایط برای نینتندو شد. هم اکنون طرفداران کمپانی ژاپنی، علاوه بر نسخه اولد به نسخه اصلی و لایت نیز دسترسی دارند و احتمالا در آینده شاهد نینتندو سوییچ پرو نیز خواهیم بود که ماه‌ها قبل در آمازون رویت شده بود.
نینتندو سوییچ همچنین در ادامه موفقیت‌های خود چند روز قبل موفق شده بود تا دوباره رکورد هفتگی فروش خودش در بریتانیا و اروپا را بشکند.
ویجی‌لاگ پلاس: مرور اتفاقات گیم آواردز و رایگان شدن پابجی
تماشای نسخه با کیفیت از کانال یوتیوب ویجیاتو
فردا مراسم نینتندو ساعت ۸:۳۰ شب شروع میشه
ایکاش یه جا پوشش میداد یا حداقل زیرنویس فارسی داشت هی دریغ🗿⚽️🗿
حتی برای خارجیا هم به صرفس و حتی برای کسایی هم که برای سرگرمی بازی میکنن بازی های مناسبی داره
من حتی پول اینم ندارم و گرنه به پی سی هم ترجیحش میدادم
نینتندو همچنان میدرخشد
و ما همچنان در حسرت او🗿🚬
واقعا کنسول خوبیه
من اگه خودم پی اس نداشتم صد درصد نینتندو میگرفتم تو این گرونی خیلی به صرفس
همچنین تخیف هم نمیزنه استورش در هیچوقت سال و کرکی هم نیست خیلی به صرفه هست🗿
پ.ن
ولی انحصاری هاش عالی هست
فیلمی برای تمام فصول
نیش عنکبوت رادیواکتیوی چطور بدن پیتر پارکر را تغییر داد؟

source

توسط funkhabari