instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
مروزه پیام‌رسان‌های متعددی در دسترس کاربران فضای مجازی قرار دارند که هر کدام از آن‌ها مزایا و معایب خاص خود را ارائه می‌کنند. علی‌رغم این‌که تنوع قابل قبولی در پیام‌رسان‌های کنونی دیده می‌شود، اما باز هم دست افراد در انتخاب اپلیکیشن مورد پسند خود بسته است.
برای انتخاب یک پلتفرم به عنوان پیام‌رسان اصلی، صرف این‌که خودمان از قابلیت‌ها یا محیط آن لذت ببریم کافی نیست. چه فایده اگر پیام‌رسانی را روی گوشی خود نصب کرده و در آن حساب باز کنیم، اما کسی نباشد که بتوانیم با او تعامل داشته باشیم؟
به بیان دیگر می‌توان گفت که انتخاب یک پیام‌رسان، تصمیمی است که به صورت جمعی اتخاذ می‌شود و از این رو در حال حاضر می‌توان از واتساپ به عنوان پیام رسان اول کشور یاد کرد.
مطالب مرتبط:
واتساپ علی رغم معایب فراوانش، یک حسن اساسی دارد که در دسترس بودن آن است؛ این پیام‌رسان مسدود نیست و احتمالا به همین دلیل است که امروز دیگر همه‌ی ما آن را روی تلفن‌های هوشمند و بعضاً رایانه‌های خود نصب کرده‌ایم.
اما این تک مزیت به تنهایی برای چشم‌پوشی از نقاط ضعف آن کافی نیست و واتساپ فهرست بلندی از مشکلات را در خود جای داده است که در ادامه به بیان برخی از آن‌ها می‌پردازیم. با نگاهی به این مشکلات شاید به همان نتیجه‌ای برسید که اکثر ما همین حالا هم می‌دانیم: واتساپ پیام‌رسان خوبی نیست و اگر فرصتی پیش آید،‌ دسته‌جمعی از آن فرار خواهیم کرد!
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای داشتن زندگی راحت تر و بدون استرس
از واتس آپ و انسان های واتس آپ صفت دوری کنید…
با تشکر 😉
حالا FBI بیاد پیام های منو چک کنه، مهم نیست چیزای جالبی نصیبش نمیشه، فقط مثل تلگرام یه دکمه غلط کردم بذاره که بشه پیام رو تا یارو ندیده پاک کنیم، آبم از آب تکون نخوره، ممنون میشم😂
واتساپ الان جوری تو زندگی مردم ریشه دوانده که اصلا نمیشه ازش خودتو خلاص کنی
من اگه واتساپم رو پاک کنم ارتباطم با کل دنیا قطع میشه متاسفانه 😐
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari