دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
اعضای استودیو Luminous Productions در مصاحبه اخیر خود تایید کردند که مخاطبان می‌توانند از میان دو حالت مختلف کیفیت اجرای Forspoken روی PS5 را مشخص کنند. همچنین سازندگان از قابلیت‌های کنترلر Dualsense نیز نهایت استفاده را داشته‌اند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
بازی جدید استودیو Luminous Productions و اسکوئر انیکس یکی از نمایش‌های جذاب رویداد The Game Awards 2021 را به خود اختصاص داده بود و انتظار را برای تجربه بازی سخت‌تر از قبل کرد. با توجه به اینکه Forspoken برای PS5 به صورت انحصاری کنسولی عرضه می‌شود، انتظارات بالایی از بازی وجود دارد. بویژه در بخش‌ فنی و از لحاظ گرافیکی. هر چند هنوز اطلاعات دقیقی از بخش عملکرد فنی و بصری بازی در دسترس نیست و احتمالا تا پس از انتشار نسخه نهایی نیز مشخص نشود، اما گفته‌های سازندگان نوید یک بازی چشمنواز را می‌دهد.
آقای Raio Mitsuno، تهیه کننده بازی اخیرا با Ungeek مصاحبه‌ای انجام داده و در آن درباره کیفیت اجرای Forspoken روی PS5 صحبت کرده‌است. به گفته ایشان دو مود Performance و Graphics برای بازی در نظر گرفته شده‌است که حالت اول با رزولوشن ۱۴۴۰p و فریم ریت ۶۰ و حالت دوم با رزولوشن ۴K و سی فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. یک حالت سوم به نام Ray Tracing نیز وجود دارد که هنوز مشخص نیست برای حالت Performance یا Graphics در دسترس خواهد بود.
بازی جدید Luminous Productions سوم خرداد ماه سال ۱۴۰۱ (۲۴ام می ۲۰۲۲) برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. قیمت بازی روی هر دو پلتفرم ۷۰ دلار است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari