کپی لینک
حالا که فیلم برای عده‌ای خاص به نمایش درآمده، زمانش فرا رسیده تا به گمانه‌زنی‌ها پیرامون حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 خاتمه داد.
جدیدترین محصول مشترک سونی و مارول Spider-Man: No Way Home نام داشته و مراسم فرش قرمز آن اخیرا برگزار شده است. مراسم‌های فرش قرمز معمولا شامل عکاسی و نمایش فیلم برای بازیگران، دست‌اندرکاران و تعداد محدودی از مخاطبان می‌شود. داستان No Way Home مدت کوتاهی بعد از Spider-Man: Far From Home جریان دارد. نه تنها هویت مرد عنکبوتی لو رفته، بلکه او به دست داشتن در فاجعه لندن متهم شده است. در حالی که پروتاگونیست هنوز نتوانسته با چالش‌های زندگی‌اش کنار بیاید، تعادل میان جهان‌های موازی بهم می‌ریزد. در نتیجه، آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی Spider-Man (دکتر اختاپوس، مرد شنی، لیزارد، الکترو و گرین گابلین) به جهان اصلی آمده و برای پیتر دردسر ایجاد می‌کنند.
پیش از اینکه کمپین تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home فعالیت خود را آغاز کند، اطلاعات زیادی از فیلمنامه آن لو رفت؛ اطلاعاتی که تاکید می‌کردند توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) بار دیگر لباس تارزن نیویورکی را به تن می‌کنند. این شایعه در ابتدا چندان جدی گرفته نشد تا اینکه دیگر افشاگرها هم چیزهای مشابهی را شنیدند. حتی تصاویری از پشت صحنه لو رفت که تام هالند (Tom Holland)، مگوایر و گارفیلد را کنار هم نشان می‌دهد. البته ماجرا به همینجا ختم نمی‌شود. آیتم‌های تبلیغاتی No Way Home هیچ کدام مگوایر و گارفیلد را شامل نمی‌شوند اما اشاره‌های غیرمستقیمی به آن‌ها را در خود جای داده‌اند.
حالا که مراسم فرش قرمز در لس آنجلس برگزار شده، زمانش فرا رسیده تا گمانه‌زنی‌ها پیرامون حضور توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در Spider-Man 3 خاتمه یابد. در صورتی که به وب سایت IMDB مراجعه کنید، نام بازیگران نسخه‌های قدیمی مرد عنکبوتی را در صفحه اختصاصی فیلم مشاهده می‌کنید. شرایط برای Wikipedia به همین منوال بوده و نام مگوایر و گارفیلد در لیست بازیگران دیده می‌شود. نکته جالب ماجرا اینجا است که نامشان پس از برگزاری مراسم فرش قرمز اضافه شد. در ضمن، برخی از نقدهای No Way Home (برای مثال وب سایت The Guardian) حضور واریانت‌های مرد عنکبوتی را تایید کرده‌اند.
در صورتی که اخبار سینمایی را طی هفته‌های گذشته دنبال کرده باشید، باید بدانید سونی و مارول در آیتم‌های تبلیغاتی Spider-Man: No Way Home تمرکز ویژه‌ای روی آنتاگونیست‌های فیلم داشتند. به هر حال، بازیگران قدیمی بازگشته‌اند و کاراکترهای نوستالژیک را برای طرفداران پروپاقرص به تصویر می‌کشند. تام راثمن (Tom Rothman) یکی از مدیران سونی پیکچرز است. او در مصاحبه اخیر خود فاش کرد استودیوها برنامه کاملا متفاوتی برای کمپین تبلیغاتی داشته و اصلا نمی‌خواستند به حضور آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی اشاره‌ای داشته باشند. با این حال، پس از اینکه یک عکس به خصوص لو رفت، مجبور شدند آن‌ها را یکی پس از دیگری تایید کنند.

تام هالند و زندیا (Zendaya) اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Screen Rant انجام داده‌اند. هالند در بخشی از صحبت‌های خود فاش کرد وقتی ایده داستان Spider-Man: No Way Home را شنید، بسیار هیجان‌زده شد اما احتمال نمی‌داد دست‌اندرکاران بتوانند چنین قصه‌ای را روی پرده نقره‌ای بیاورند. زندیا هم نظر مشابهی داشته و حرف‌های هالند را تایید کرد.

جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی از روز جمعه به سالن‌های نمایش ایالات متحده آمریکا می‌آید. با این حال، به نظر می‌رسد سونی تصمیم دارد فیلم مزبور را برای مدت طولانی‌ای روی پرده نقره‌ای نگه دارد. به همین دلیل، نسخه بلوری احتمالا تا اردیبهشت سال آینده در دسترس قرار نمی‌گیرد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari