instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
تصاویری تازه از پشت صحنه فیلم Avatar 2 منتشر شده است. جیمز کامرون در مورد این فیلم صحبت کرده است.

جیمز کامرون (James Cameron) به دنبال آن است تا چهار دنباله برای فیلم آواتار (Avatar) محصول سال 2009 میلادی بسازد. اولین دنباله، فیلم آواتار 2 است که در حال حاضر، فیلمبرداری آن در جریان است. به تازگی، تصاویری از پشت صحنه فیلم آواتار 2 منتشر شده است. علاوه بر این، تصویری مفهومی از این پروژه نیز عرضه شده است.
یکی از نکات قابل توجه در مورد فیلم آواتار 2 این است که این فیلم، عمدتا در زیر دریا در جریان است. این به معنای آن است که بازیگران و عوامل سازنده این فیلم باید غواصی یاد می‌گرفتند. آن‌ها همچنین باید با تکنولوژی‌ای جدید آشنا می‌شدند که برای ساخت این فیلم ضروری بوده است.
جیمز کامرون، کارگردان فیلم آواتار 2، در مصاحبه اخیر خود گفته است:
فرآیند توسعه فیلم آواتار 2 دیوانه‌وار بوده است. اگر فیلم اصلی به این فروش بسیار زیاد دست پیدا نمی‌کرد، ما هرگز به سراغ این پروژه جدید نمی‌رفتیم، چراکه این پروژه واقعا دیوانه‌کننده است. یکی از علایق من، اقیانوس است و از همین رو، تصمیم گرفتم تا این علاقه خودم را با دیگر علاقه‌ام یعنی فیلم‌سازی ترکیب نمایم.
در فیلم تایتانیک (Titanic)، جیمز کامرون برای ساخت صحنه‌هایی از فیلم، بازیگران و عوامل را در درون مخزنی بزرگ قرار داده بود. برای ساخت دنباله فیلم آواتار نیز مخزنی 900 هزار گالونی ساخته شده است. او در همین رابطه گفته است:
افرادی که در این پروژه دخیل بودن، بسیار تلاش کردند تا من این فیلم را با پرده سبز و بدون مخزن آب بسازم. اما من مخالف بودم چراکه در آن صورت، واقع‌گرایانه به نظر نمی‌رسید. من حتی به آن‌ها اجازه دادم تا فیلمبرداری با پرده سبز را امتحان کنند. اما این صحنه‌ها اصلا خوب نبودند.
اتفاقات فیلم آواتار 2 حدود چهارده سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال می‌کند. این فیلم، به ماجراجویی‌های فرزندان جک سالی و نیتیری خواهد پرداخت. در این فیلم، کیت وینسلت (Kate Winslet) در نقش رونال حضور دارد. این فیلم قرار است در تاریخ 16 دسامبر سال 2022 میلادی اکران شود.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari