شرکت Valve آپدیت حجیمی را برای بازی Dota 2 منتشر کرده که تغییراتی در زمینه هیروها و تعادل قدرت‌های آنها ایجاد نمی‌کند؛ اما ویژگی‌های تازه‌ای از جمله حالت کوآپ 4 نفره و همچنین پشتیبانی کامل از دسته بازی را اضافه می‌کند. ظاهر هیرو Mirana نیز به طور کامل بازسازی شده است و با قیافه‌ای نو در بازی حضور پیدا می‌کند.
طبق جدیدترین اخبار بازی، بزرگ‌ترین تغییر آپدیت Dota 2، پشتیبانی از دسته بازی و کنترلر است. دوتا 2 از عناوین مخصوص کامپیوتر است که امکان تجربه آن توسط دسته وجود نداشت. بازی‌کنان می‌توانند هر نوع دسته‌ای را برای تجربه بازی استفاده کنند و در صورتی که کنترلر با استیم سازگار باشد، مشکلی ایجاد نخواهد شد. گفتنی است پشتیبانی از دسته‌ پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری مدت‌هاست به استیم اضافه شده و بازی‌کنان می‌توانستند از این دو برای تجربه‌ی بازی موبا شرکت ولو استفاده کنند.
شرکت Valve همچنین امکان تغییر کنترلر در میانه بازی را ایجاد کرده است. برای نمونه می‌توان کیبورد و موس را هنگام بازی کنار گذاشت و تنها از دسته استفاده کرد. این ویژگی فعلاً در حالت آزمایش به سر می‌برد و توسعه‌دهنده از بازی‌کنان درخواست ارسال بازخوردهای مثبت را کرده است. این ویژگی امکان استفاده از کنترلر و موس به صورت هم‌زمان را هم فراهم می‌کند که در نوع خود بسیار کاربردی است. ممکن است این ویژگی در آپدیت‌های بعدی حذف شود و وجود آن به بازخورد بازیکنان بستگی خواهد داشت.
آپدیت Dota 2 دوتا 2
دیگر ویژگی مهم آپدیت Dota 2 نیز بازگشت حالت کوآپ 4 نفره است. بازیکنان می‌توانند به مناسبت کریسمس در حالت Continuum Vault شرکت کنند و همراه دوستانشان به بازی بپردازند. امکان انتخاب 14 هیرو در این حالت وجود دارد و از آنجایی که این مود، یک تم به خصوص دارد؛ امکان انتخاب دیگر هیروها وجود ندارد. در واقع فردی به نام Aghanim موفق به خلق ابعاد چندگانه‌ی زمان و مکان شده است و ویژگی قهرمانان و پیشرفت در بازی، بر اساس قوانین تازه‌ای صورت خواهد گرفت.
حالت کوآپ چهارنفره مشابه بازی دیابلو خواهد بود و ایده‌ی اصلی آن است که بازی‌کن بارها و بارها این حالت را تجربه کند تا بتواند قدرت‌ بیشتری کسب کند و همچنین ویژگی‌های تازه‌ای را به دست بیاورد. این حالت به عنوان هدیه کریسمس در اختیار بازیکنان دوتا 2‌ قرار داده شده است. هیرو Mirana از دیگر تغییرات آپدیت Dota 2 به شمار می‌رود و توسعه‌دهندگان تمامی دیالوگ‌های او را از ابتدا ضبط کرده‌اند و ویژگی‌های تازه‌ای به او بخشیده‌اند. اخیرا نیز هیرو Marci به دوتا 2 اضافه شده است.
شرکت ولو آیتم‌های تزئینی تازه‌ای نیز اضافه کرده است که همگی آنها با خرید بتل پس در دسترس قرار می‌گیرند. با پرداخت 7.5 دلار، می‌توانید آیتم‌های تازه‌ای دریافت کنید و اگر بخواهید این آیتم‌ها را جداگانه تهیه کنید، لازم است 42 دلار بپردازید. آپدیت Dota 2 آماده دانلود است و وقت آن است که ماجراجویی خود را شروع کنید.
منبع: PCGamer
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari