دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
شرکت وارنر تا الان چیز زیادی درمورد عنوان مورد انتظار Hogwarts Legacy نگفته است. حال به‌نظر می‌رسد این عنوان دارای بخش چندنفره است. با دنیای بازی همراه باشید.
عنوان Hogwarts Legacy بازی نقش آفرینی و جهان‌باز است که بازیکنان‌اش را در نقش دانش‌آموزی که در مدرسه Hogwarts قبول می‌شود قرار می‌دهد. بازی به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌ خود را شخصی سازی کنند. طبق نوشته‌ای در سایت بازی قرار دارد داستان بازی حول تسلط شخصیت اصلی بر جادوی باستانی می‌چرخد، به‌طور دقیق‌تر شخصیت اصلی در طول داستان متوجه می‌شود که او یک فرد عادی نیست و توانایی استفاده از جادوی باستانی را دارد. بازیکن می‌تواند تصمیم بگیرد از این قدرت در چه مسیری استفاده کند.
عنوان Hogwarts Legacy در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۲۱ منتشر شود ولی اعلام شد که بازی تاخیر خورده است و در سال ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. حال طبق صحبت یکی از لیکر ها که سابقه پخش اطلاعات Star Wars Eclipse را دارد بازی در نیمه دوم ۲۰۲۲ منتشر می‌شود. به‌نظر می‌آید بازی Hogwarts Legacy دارای بخش چندنفره نیز است. البته این امکان وجود دارد بخش چندنفره بازی به واسطه بروز رسانی‌های پس از عرضه اضافه بشود.
نظر شما کاربران دنیای بازی درمورد بازی Hogwarts Legacy چیست؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari