instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
شبکه‌ی تلویزیونی BBC به‌تازگی از اولین تریلر فصل چهارم سریال تحسین شده‌ی خود با عنوان «کشتن ایو» رونمایی کرده است.
این شبکه علاوه بر این تریلر، تصاویر جدیدی را نیز از فصل چهارم این سریال به اشتراک گذاشته است.
فصل چهارم و پایانی سریال بریتانیایی و جاسوسی Killing Eve، حاوی هشت قسمت پرهیجان و بسیار جذاب خواهد بود.
این سریال پدیده‌ای فرهنگی و یکی از پرطرفدارترین سریال‌های ساخته شده توسط شبکه‌ی تلویزیونی BBC می‌باشد که توانسته مخاطبان بسیاری را در سراسر جهان با داستان و کاراکترهای فوق‌العاده‌اش، جذب خود کند.
در تصاویر منتشر شده برای فصل چهارم این سریال می‌توان نگاهی را به کاراکترهای اصلی حاضر در آن از جمله ایو، ویلانل و کارولین انداخت.
کاراکتر ایو را در این تصاویر می‌توان در لباسی مبدل، کاراکتر ویلانل را در ظاهری فریبنده مانند یک فرشته و کاراکتر کارولین را نیز در بیرون از یک استخر مشاهده کرد.
نقش کاراکتر ایو را در این سریال بازیگر مطرحی با نام ساندرا اوه (Sandra Oh)،‌ نقش کاراکتر ویلانل را بازیگر برنده‌ی جایزه امی (جایزه‌ی آمریکایی برای تولیدات تلویزیونی) با نام جودی کومر (Jody Comer) و نقش کاراکتر کارولین را نیز فیونا شو (Fiona Shaw) ایفا کرده‌اند.
فصل چهارم و پایانی این سریال کاراکترهای ایو، ویلانل و کارولین را به مأموریتی شخصی و نشأت گرفته از اشتیاق، انتقام و وسواس خواهد برد و ماجراهای باورنکردنی، حساس و فراموش‌نشدنی را خلق خواهد کرد.
وظیفه‌ی به قلم درآوردن فیلم‌نامه‌ی فصل پایانی این سریال را نویسنده‌ای با نام لورا نیل (Laura Neal) بر عهده داشته است. از کارهای قبلی این نویسند‌ه می‌توان به سریال بریتانیایی Secret Diary of a Call Girl در سال ۲۰۱۱ اشاره کرد.
او علاوه بر نوشتن فیلم‌نامه‌ی فصل چهارم این سریال، جزء یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه نیز بوده است.
فصل چهارم و پایانی سریال تحسین شده‌ی Killing Eve قرار است در تاریخ ۸ اسفند ماه سال جاری (۲۷ فوریه ۲۰۲۲) در شبکه تلویزیونی BBC به نمایش گذاشته شود.
علاوه بر این، مشترکان شبکه اینترنتی AMC پلاس نیز می‌توان فصل چهارم این سریال را یک هفته زودتر یعنی در تاریخ یک اسفند ماه (۲۰ فوریه ۲۰۲۲) در این شبکه تماشا کنند.
تریلر و تصاویر منتشر شده برای فصل چهارم و پایانی این سریال را می‌توان در ادامه تماشا کرد:
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari