کپی لینک
تصویر جدید فیلم Jurassic World 3 کریس پرت را نشان می‌دهد که یک دایناسور را باری دیگر رام می‌کند. فرنچایز ژوراسیک در سال ۲۰۱۵ با دنیای ژوراسیک، دنباله‌ای که بیش از ۱.۶ میلیارد دلار فروخت، سر و صدای بسیاری به پا کرد. پس از آن، دنباله‌ای در سال ۲۰۱۸، به نام دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده، با فروشی معادل ۱.۲ میلیارد دلار همراه شد. سومین فیلم مورد انتظار این مجموعه و در مجموع ششمین فیلم فرنچایز علاوه بر شخصیت‌های اصلی پارک ژوراسیک، شخصیت‌هایی که توسط کریس پرت و برایس دالاس هاوارد ایفا می‌شوند را نیز به نمایش می‌گذارد. سم نیل، لورا درن و جف گلدبلوم دوباره نقش‌های خود را از فیلم اصلی بازی خواهند کرد.
کارگردان Dominion، کالین ترورو، توضیح می‌دهد که چگونه این فیلم فرمول کلاسیک سری را تغییر می‌دهد. فیلم دنیای ژوراسیک محصول ۲۰۱۵ تروورو، مجموعه پارک ژوراسیک را احیا کرد و با فروش ۱۰۶ میلیارد دلاری خود در سرتاسر جهان به یک فیلم پرفروش شگفت‌انگیز تبدیل شد.
در پایان Jurassic World: Fallen Kingdom، دایناسورها به دنیای خارج از پارک جنگلی رها شدند. این موضوع باعث شد تا بسیاری در مورد داستان فیلم و معنای رها شدن دایناسورها فرضیه‌های جالبی بسازند. در حالی که جزئیات این داستان مخفی نگه داشته شده است، نگاه های اولیه به فیلم  Jurassic World: Dominion، از جمله یک تریلر به سبک پیش‌درآمد، کمک چندانی به افشای جزئیات فیلم نکرد. با توجه به اکران قریب الوقوع این فیلم در تابستان آینده، به نظر می رسد که تبلیغات در نهایت برای این فیلم مورد انتظار افزایش خواهد یافت و اطلاعات بیشتری در رابطه با داستان آن منتشر خواهد شد.
 Jurassic World: Dominion نسبت به دو فیلم قبلی در سه گانه جدید به شکل منحصر به فردی ظاهر شده و گونه‌های دایناسور جدیدی از جمله Gigantosaurus را با نام‌های مناسبی معرفی می‌کند. 
اما گونه جدید دایناسورها تنها تغییر دنیای ژوراسیک  مورد انتظار نیست. Dominion قرار است، بیش از پیش با مخاطبین ارتباط برقرار کند. به گفته تروورو، این فیلم به طور کلی از فرمول کلاسیک پارک ژوراسیک پیروی نکرده و با ترک محیط استاندارد جزیره گرمسیری سریال و رفتن به دنیایی گسترده تر، به نوآوری می‌پردازد. همانطور که این کارگردان به EW توضیح داد، فیلم‌های قبلی این مجموعه تقریباً داستان مشابهی دارند. اما همانطور که ترورو گفت این بار همه چیز متفاوت خواهد بود.
تصویر جدید Jurassic World: Dominion، اوون گریدی با بازی پرت را نشان می‌دهد که دایناسوری را در محیطی بسیار سرد و پوشیده از برف رام می‌کند.  اخیراً از طریق برخی از کالاهای ژوراسیک فاش شده است که برخی از دایناسورهای فیلم قبلی در این اثر دوباره ظاهر خواهند شد.
این هیجان انگیز است که نگاهی اجمالی به آنچه در این تصویر نشان داده می‌شود، داشته باشیم. یکی دیگر از  تصاویری که اخیرا از این فیلم منتشر شده بود، نشان می‌دهد که کلر، یکی از شخصیت‌های Howard’s Jurassic World: Dominion در باتلاقی غوطه‌ور شده و دایناسورها او را تحت تعقیب قرار داده‌اند. با بازگشت ستاره های اصلی و آگاهی از این واقعیت که دایناسورها اکنون در سراسر جهان رها شده اند، مطمئناً  این اثر یکی از بزرگترین فیلم‌های سال ۲۰۲ خواهد بود.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari