instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به مناسبت انتشار فصل یازدهم بازی کال آف دیوتی: موبایل (Call of Duty Mobile)، در این مقاله نگاهی اجمالی به تمام اطلاعات منتشر شده از این ‌به‌روزرسانی خواهیم داشت.
فصل جدید عنوان Call of Duty Mobile ساعت 3:30 روز 26 آذر منتشر شد و شاهد ورود نقشه‌ی جدیدی از عنوان Call of Duty Black Ops 4 و تعدادی از اسلحه‌های پرطرفدار سری به این بازی بودیم. جدا از این، اطلاعاتی از رویداد کریسمس افشا شده است که در این مقاله‌ به آن‌ها می‌پردازیم.
سال 2021 یکی از بهترین و پرکارترین سال‌های Call of Duty Mobile بود و طی آن شاهد انتشار به‌روزرسانی‌های متعددی برای این بازی بودیم. حالا با به‌ پایان رسیدن فصل دهم، به‌روزرسانی فصل یازدهم، بزرگ‌ترین به‌روزرسانی عنوان Call of Duty Mobile برای امسال خواهد بود.
فصل یازدهم که Final Snow (برف نهایی) نام دارد، اسلحه‌هایی از سری Black Ops و حالت چندنفره‌ی محبوب Undead Siege را به همراه رویداد جدیدی به بازی می‌آورد.
با توجه به تم زمستان در فصل یازدهم، اضافه شدن نقشه‌ی Icebreaker از Black Ops 4 به این بازی خیلی هم عجیب نیست، حضور این نقشه در به‌روزرسانی Final Snow اولین بار توسط حساب توییتر Call of Duty Mobile، با انتشار ویدیویی از محیط آن تایید شد. در این پست نوشته شده است:
آرامش قبل از طوفان… محل ماموریت بعدی مشخص شد!
نقشه‌ی Icebreaker در فصل یازدهم به عنوان Call of Duty Mobile می‌آید.
توسعه‌دهندگان Call of Duty Mobile برای فصل یازدهم از اسلحه‌های نوستالژیک بیشتری رونمایی کردند؛ اسلحه‌ی PKM از نسخه‌ی Modern Warfare و اسلحه‌ی D13 Sector از بازی Black Ops 3 در این فصل به بازی اضافه ‌می‌شوند.
اسلحه‌ی D13 Sector یک تیغ دیسکی شکل را شلیک می‌کند که می‌تواند چند بازیکن را به صورت همزمان از پا در بیاورد، در حالی که اسلحه‌ی PKM یک تفنگ LMG با لگد کم است.
زامبی‌ها همیشه جزئی از سری Call of Duty بوده‌اند و در فصل یازدهم Call of Duty Mobile بازی‌بازان می‌توانند حالت زامبی محبوب Undead Siege را تجربه کنند.
توسعه‌دهندگان بازی طی اعلامیه‌ای اشاره کردند که به‌روزرسانی جدید Undead Siege، مخصوص آن دسته از بازی‌بازان حرفه‌ای است که اصرار داشتند این حالت حتی در درجه‌ی سختی Hard هم آسان است؛ البته جوایز جدیدی هم برای این بخش ارائه خواهد شد.
حتی با وجود این که مدت زیادی از معرفی رسمی این به‌روزرسانی نگذشته و هیچ اطلاعات رسمی‌ای از رویداد پیش رو منتشر نشده است، جزئیات قابل توجهی از رویدادی با تم کریسمس در فصل یازدهم منتشر شده است که البته با تم زمستانی و برفی فصل جدید هم سازگاری دارد.
با توجه به اطلاعات افشا شده، در این رویداد بازی‌بازان باید تمام ستاره‌های درخت کریسمس را که در سراسر نقشه پراکنده شده‌اند پیدا کنند تا با استفاده از آن‌‌ها بتوانند رمز باز کردن یک صندوق مخفی در نقشه را به دست بیاورند که حاوی یک هدیه‌ی رمزآلود است.
با توجه به این که هنوز لیست کاملی از تغییرات موجود در این بازی منتشر نشده است، باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری از این فصل باشیم. در همین حین می‌توانید تمام اطلاعات منتشر شده از بازی موبایل بعدی سری Call of Duty را از اینجا مطالعه کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بابا گان های لجند چیه
من گان های کلاسیک حال میکنم
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari