تنسنت همچنین مالک رایت گیمز و اپیک نیز است
تنسنت شرکت فناوری چینی خرید شرکت Turtle Rock Studios توسعه‌دهنده بازی‌هایی چون Left 4 Dead و Back 4 Blood را اعلام کرد.
با این وجود استودیو Turtle Rock اکنون بخشی از تنسنت خواهد بود. طبق اطلاعیه منتشر شده، استودیو همچنان فعالیت‌های مستقل خود را در خارج از کالیفرنیا حفظ خواهد کرد و تیم فعلی که کارهای استودیو را اداره می‌کنند، به رهبری «فیل راب» و «کریس اشتون» بنیانگذاران آن، همچنان به کار خود ادامه خواهند داد.
«استیو گلدشتاین» رئیس و مدیر کل استودیو Turtle Rock در این رابطه گفت:
همه ما مشتاقانه منتظر پیوستن به خانواده استودیوهای تنسنت هستیم. شرکای برجسته تنسنت، دسترسی جهانی، دانش عمیق آن‌ها از بازی و پشتیبانی بی‌سابقه به ما کمک خواهد کرد تا بازی‌های جاه‌طلبانه‌ای که رویای آن‌ها را داریم را ایجاد کنیم، در حالی که به ما اجازه می‌دهد تا استقلال و روحیه مستقل خود را حفظ کنیم.
استودیو Turtle Rock بیشتر به دلیل توسعه سری Left 4 Dead و همچنین عنوان دیگری از جمله Back 4 Blood و Counter-Strike: Source که به صورت مشترک با ولو ساخته شده است، شناخته می‌شود.
«ادی چان» مدیر ارشد استراتژی بازی‌های جهانی تنسنت گفت:
ما طرفدار بزرگ بازی‌های Turtle Rock هستیم، به ویژه رویکرد شگفت‌انگیز آن‌ها برای ایجاد بازی‌های آنلاین مشارکتی. ما برای بازی‌های آینده آن‌ها لحظه شماری می‌کنیم و هیجان زده هستیم که اکنون بخشی از آینده آن‌ها محسوب می‌شویم.
تنسنت همچنین مالک Riot Games توسعه ‌دهنده بازی League of Legends و همچنین اپیک گیمز سازنده فورتنایت محسوب می‌شود. این شرکت همچنین یکی از سرمایه‌گذاران یوبیسافت، اکتیویژن بلیزارد، Grinding Gear Games توسعه‌دهنده Path of Exile و شرکت‌های دیگری است و Turtle Rock جدیدترین و آخرین خرید آن‌ها محسوب می‌شود.
تیم ویجیاتو در بررسی بازی Back 4 Blood جدیدترین ساخته Turtle Rock نوشت:
Back 4 Blood عنوانی است که می‌خواهد جمع گیمرها را جمع‌تر کند و رنگ و لعاب جدیدی را به بازی‌های تیمی و چندنفره بدهد. قطعا تجربه این عنوان برای تمام سلایق لذت‌بخش خواهد بود، اما بخش تک‌نفره آن به اندازه بخش چندنفره جذاب نیست.
Top 10: جذاب‌ترین نقشه‌های تاریخ ماینکرفت
تماشای نسخه با کیفیت ویدیو در یوتیوب ویجیاتو
خدا داند شاید بازی ترسناک خوبی شه
تحول بزرگی که می‌تواند به نفع سینمای هالیوود باشد
زیر آسمان ورزش

source

توسط funkhabari