اثری که شاید یک سال دیگر منتشر شود
الکترونیک آرتز در تابستان به صورت رسمی از ریمیک بازی ترسناک و بسیار محبوب Dead Space رونمایی کرد و استودیو EA Motive روی آن کار می‌کند.
این ریمیک هنوز در مراحل اولیه توسعه قرار دارد اما کار روی آن از چه زمانی آغاز شده است؟ بنابر گزارش سایت Gamingbolt و اطلاعات به دست آمده از صفحه لینکدین یکی از اعضای تیم EA Motive، کار روی ریمیک بازی Dead Space از ماه جولای سال ۲۰۲۰ (تیر ۱۳۹۹) آغاز شده است. پیر وینسنت بلایل (Pierre-Vincent Bélisle) طراح فنی ارشد گیم‌پلی این ریمیک، از نیمه سال ۲۰۲۰ روی آن کار می‌کرد. خاویر پررو (Xavier Perreault)، طراح ارشد محیطی، نیز از سپتامبر ۲۰۲۰ (شهریور ۱۳۹۹) به تیم اضافه شده بود.
اگر این اطلاعات درست باشند و ساخت ریمیک Dead Space از یک سال و نیم پیش آغاز شده است، هنوز زمان قابل توجهی با عرضه آن فاصله داریم. امروزه استودیوها برای بازی‌های AAA بین ۳ تا ۵ سال زمان صرف می‌کنند، به همین خاطر این احتمال وجود دارد که در پاییز سال ۲۰۲۲ شاهد عرضه ریمیک Dead Space به بازار باشیم.
استودیو EA Motive تمرکز زیادی روی نورپردازی بهبود یافته و افکت‌های دود دارد که اتمسفر و جو تنگ و تاریک Dead Space را تقویت می‌کند. هنوز الکترونیک آرتز و استودیو EA Motive تریلری از گیم‌پلی بازی منتشر نکرده‌اند و باید منتظر جزئیات بیشتری در این زمینه باشیم. همچنین گانر رایت (Gunner Wright) از نسخه دوم و سوم بازگشته تا دوباره صداپیشه شخصیت آیزاک باشد.
ریمیک Dead Space از سخت‌افزار قدرتمند نسل جدید کنسول‌ها استفاده می‌کند تا تمام صفحه‌های بارگذاری را از بازی حذف کند. همچنین استودیو EA Motive اعلام کرده که این بازی خالی از پرداخت‌های درون برنامه‌ای ‌خواهد بود. متاسفانه تا سال آینده خبر جدیدی از این بازسازی منتشر نخواهد شد.
ریمیک بازی Dead Space احتمالا پاییز سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی منتشر خواهد شد.
ماینکرفت #۵۷ – بازسازی خونه نیما اصلا خوب پیش نرفت!
تماشای ویدیو از یوتوب ویجیاتو
پس باید چیز خوبی باشه🧪
اسپم مفید(سول نینجا با توئم!)
ht🤩tps://nikim🤩oviee.ir/spider-man-no-way-home-2021/
لینک اسپایدی نو وی تو هوم(من دیدم🗿)
بازی مورد علاقمه هر سه نسخش عالی بودن
با نسخه سوم خیلی حال نکردم ولی ۲ خیلی معرکه بود تعادل عالی بین ترس و اکشن
تحول بزرگی که می‌تواند به نفع سینمای هالیوود باشد
زیر آسمان ورزش

source

توسط funkhabari