instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کیکی ولف‌کیل (Kiki Wolfkill)، رئیس بخش رسانه و سرگرمی Halo در استودیوی 343، به تازگی اعلام کرد که سریال Halo بخشی از داستان اصلی بازی‌های آن نخواهد بود و روایتی جداگانه خواهد داشت.
سریال Halo زمان زیادی در دست ساخت بوده و طی سال‌ها می‌توان گفت که حتی در جهنم توسعه هم گرفتار شده است. با این حال به نظر می‌رسد که بالاخره به انتشار کامل این سریال نزدیک شده‌ایم. در مراسم The Game Awards امسال بود که توانستیم برای اولین بار یک تریلر کامل از این سریال را مشاهده کنیم. با توجه به انتشار سریال در سال 2022 طرفداران نیازی به صبر بیشتر برای تجربه‌ی جهان Halo به صورت لایو-اکشن ندارند.
به تازگی اطلاعات جالبی در رابطه با این سریال در دسترس قرار گرفته است. در ویدئویی که توسط حساب کاربری Halopedia در توئیتر منتشر شده، رئیس بخش رسانه و سرگرمی Halo گفته که سریال Halo بخشی از داستان اصلی کنونی جهان Halo نخواهد بود و روایتی جداگانه خواهد داشت. این سریال خط داستانی خود را خواهد داشت که استودیوی 343 آن را Halo Silver Timeline نامیده است. ولف‌کیل در این باره گفت:
ما دیدگاه‌ها و توضیحاتی در این سریال داریم که از آنچه در بازی‌ها دیده‌ایم متفاوت هستند. ما به این خط داستانی نام Halo Silver Timeline را داده‌ایم، چرا که با خط داستانی اصلی بازی‌ها تفاوت دارد. اینگونه قادر خواهیم بود تا به صورت هم‌زمان از خط داستانی سریال و بازی‌ها محافظت کنیم. منظورم از این کار تکامل هر دو داستان است. ما دوست داریم این داستان‌ها در مدیوم خودشان پیشرفت کنند و با هم تداخل نداشته باشند.
با توجه به عظیم بودن خط داستانی کنونی Halo به لطف انتشار بازی‌ها و کتاب‌های زیاد، این تصمیم برای یک سریال جدید تا حد زیادی منطقی به نظر می‌رسد. از نظر بازی باید گفت که Halo در شرایط خوبی قرار دارد. به تازگی شاهد انتشار Halo Infinite بودیم. عنوانی که موفق به دریافت نقدهای مثبت و واکنش‌های مثبت‌تری از سوی طرفداران شد. هم‌چنین به نظر می‌رسد که استودیوی 343 در حال کار بر روی یک بازی جدید و ناشناخته است. نشان تجاری جدیدی به نام Halo: The Endless هم ثبت شده است.
بازی Halo Infinite در حال حاضر برای ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدا رو شکر…کاش اصلا سمت چیف و کورتانا نمی‌رفتن یه چیزی می‌ساختن مثه داستان هیلو ریچ
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari