instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
گزارش جدید منتشر شده حاکی از آن است که ظاهراً بازی Zelda: Breath of the Wild 2 در تعطیلات سال 2022 منتشر خواهد شد.
در جریان آخرین قسمت از پادکست Nintendo Voice Chat، پیر اشنایدر (Peer Schneider)، سرپرست بخش محتوای وب‌سایت IGN، در صحبت‌های جدید خود اشاره کرد که احتمالاً بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در نوامبر 2022 عرضه خواهد شد. به نظر می‌رسد آقای اشنایدر این اطلاعات را پس از رویداد The Game Awards، از سوی برخی از اعضای صنعت بازی کسب کرده است. همچنین گفته می‌شود شرکت نینتندو برنامه‌ی بزرگی برای سال 2022 در نظر دارد.
پیر اشنایدر در این باره اظهار داشت:
من توانستم بعد از مراسم The Game Awards، با برخی از افراد حاضر در صنعت بازی صحبت کنم و به نظر می‌رسد که سال آینده، سال هیجان‌انگیزی برای نینتندو خواهد بود. عدم حضور برخی از بازی‌های بزرگ مانند دنباله‌ی Breath of the Wild در مراسم مذکور را نمی‌توانم به عنوان نشانه‌ی تاخیر در عرضه‌ی آن‌ها ببینم. زیرا به نظر می‌رسد که تیم نینتندو برنامه‌های بزرگ و هیجان‌انگیزی برای سال 2022 در نظر گرفته است.
انتشار بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در تعطیلات سال 2022 منطقی به نظر می‌رسد؛ هر چند این موضوع هنوز به صورت رسمی از سوی شرکت نینتندو اعلام نشده است. همچنین اخیراً پتنت جدیدی از این عنوان کشف شده است که ظاهراً به مکانیزم‌های مختلف آن در جهان آزاد بازی اشاره دارد.
بازی The Legend of Zeld: Breath of the Wild 2 در تاریخی نامشخص برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام و احترام خدمت جناب آقای محسن رضوی فر.
سال 2017 به عنوان منحصر به فردترین سال برای انتخاب بهترین بازی برای بنده بود. می‌دانستم با تمام ویژگی‌های نابی که Persona 5 برای گیمرها به ارمغان آورده بود قرار نیست تا در کنار افسانه زلدا قرار گرفته و بتواند او را کنار بزند. تقریباً قبل از کسب این عنوان برای افسانه زلدا، می‌دانستم این اثر از پیش برنده‌ی مراسم The Game Awards خواهد بود و البته برای من حسی توأم با خوشحالی و افسوس بود. این‌که بدانید دو اثر از محبوب‌ترین عناوین شما قرار است تا با یکدیگر برای کسب بهترین‌ها رقابت کنند شاید چندان خوشحال کننده نباشد.
فوجی‌بایاشی به عنوان کارگردان The Legend of Zelda: Breath of the Wild اکنون وظیفه‌ی توسعه و کارگردانی قسمت دوم این اثر را بر عهده داشته که برای آن دسته از کاربرانی که با ایشان آشنا نیستند همین‌قدر بدانند که ایشان از سال 2000 تقریباً در تمامی آثاری که به نوعی با جهان Hyrule گره خورده در ارتباط بوده و اکثراً در نقش کارگردان ظاهر شده است.
با این حال توسعه‌ی اثری همچون The Legend of Zelda: Breath of the Wild که چیزی حدود 5 سال زمان جهت توسعه را صرف نموده در سال 2017 برای مخاطبین منتشر گردید و اکنون و نزدیک به گذشت قریب به 5 سال قرار است تا مجدداً شاهد ماجراجویی‌هایی Link در جهان Hyrule باشیم.
عمیقاً امیدوارم تا در سال آتی شاهد حضور Persona 6 نباشیم هر چند که خود شیفته و مشتاق دیدار مجدد با جهان Persona 6 و دست‌پخت هاشینو هستم.
یک نقطه‌ی مشترک در بین تمامی عناوین افسانه زلدا در عدم شباهت مکانیک‌های Gameplay بین این آثار می‌باشد جایی که در کمتر سری عناوینی می‌توان این مهم را مشاهد نمود. با این حال بدون هیچگونه ادعایی این اثر صرفاً در دسته عناوین Action-adventure قرار گرفته نه یک کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر. بدون آن که بخواهد خود را RPG خطاب کند در حالی که به مراتب حرف‌های بیشتری از خیل عظیمی از عناوینی داشته که امروزه خود را RPG خطاب می‌کنند و نه خود را یک عنوان Sandbox به حساب می‌آورد و بر روی این نکته تأکید دارد، حال آن‌که اگر بخواهیم تنها رقیب در خلق جهان Sandbox را در کنار ایشان قرار دهیم صرفاً می‌توان به عنوان زیبای Minecraft اشاره داشت.
افسانه زلدا برای آن‌هایی که اطلاعاتی حدأقلی از توسعه و ساخت بازی‌های ویدیویی داشته و دارند یک نگین درخشان و بی‌مانند در این صنعت است که معنای خالص سرگرمی و نبوغ در خلق المان‌های زیبای Gameplay را برای مخاطب تعریف می‌کند در حالی که اکثر عناوین امروزی تقریباً خالی از نبوغ و خلاقیت در این عناصر هستند.
یعنی به گیم آواردز بعدی میرسه 🤔
خیلیا به شماره اول این بازی که توو سال ۲۰۱۷ عرضه شد لقب بازی نسل هشتم دادن
نمره متای ۹۷ و فکر میکنم چیزی حدودی ۴۰ میلیون نسخه فروخته شده داره
بازی از هر نظر شما رو دیوونه میکنه
هایپم برای شماره دوم خیلی زیاده ، به خصوص بخاطر اینکه همین اواخر شماره اولو تموم کردم و برای انتشار این نسخه لحظه شماری میکنم
امیدوارم بازی ۲۰۲۲ عرضه بشه و همه‌ی بازی‌های بزرگ ۲۰۲۲ توو سال خودشون منتشر بشن تا یه جنگ ستارگان حسابی ببینیمو لذت ببریم
کم پیش میاد که توو یه سال همچین ترافیک عناوین الگو و غول به وجود بیاد
امیدوارم ادامه‌ی ماجراجویی لینک و پرنس دوباره جریان‌ساز و رویایی اتفاق بیوفته
این بازی‌ها اعتبار صنعت گیم هستن
یعنی تو ماهی که استارفیلد میاد این بازی هم میاد؟!
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari