آپدیت جدید جی تی ای آنلاین به نام The Contract به زندگی فرانکلین از شخصیت‌های اصلی بازی GTA V می‌پردازد و او را به عنوان مدیر یک آژانس حل مشکلات سلبریتی‌ها به تصویر می‌کشد. داستان این آپدیت، چندین سال پس از وقایع بازی اصلی روایت می‌شود و بنابر جدیدترین اخبار بازی، سرنوشت مایکل در داستان GTA V توسط این آپدیت داستانی مشخص می‌شود.
برای افرادی که از داستان GTA V خبر ندارند، باید بگوییم که سه انتخاب در پایان وجود داشت. پایان اول به این شکل بود که فرانکلین، ترور را به قتل می‌رساند. پایان دوم نیز در مورد قتل مایکل بود؛ اما پایان سوم هر سه شخصیت را کنار هم قرار می‌داد تا یکی از دشمنان قدیمی را به قتل برسانند و پس از آن بازی تمام می‌شد. اگرچه هر سه پایان از دل کلیشه‌های هالیوودی بیرون آمده بودند؛ اما پایان سوم به نوعی سرنوشت شخصیت‌ها را مشخص نمی‌کرد و صرفاً مشکل نهایی را حل می‌کرد.
آپدیت جی تی ای آنلاین، سرنوشت مایکل را مشخص کرده است و بر اساس دیالوگ‌های موجود می‌توان فهمید که چه بلایی سر او آمده است. البته آپدیت‌های اخیر بازی، یک دیالوگ کوتاه را اضافه کرده‌اند که نشان می‌دهد همان پایان سوم، انتخاب درست بوده است. برای نمونه ران جاکوفسکی، ترور را «رئیس قدیمی» صدا می‌زند و تائید می‌کند که او هنوز زنده است. اگر چه آپدیت جدید به دلیل سرورهای نامناسب بازی و همچنین زمان بارگذاری طولانی، اعصاب‌خردکن است؛ اما سرنوشت مایکل در سال 2021 را توضیح می‌دهد.
مایکل داستان GTA V
پایان بازی GTA V در سال 2013 رقم می‌خورد و این بدین معنی است که مایکل هنوز زنده است. در جایی از بازی و هنگام که از وسط ست یک گروه فیلم‌برداری عبور می‌کنید، مجبور به دنبال کردن فردی می‌شوید که سوار بر ماشین گلف‌سواری در حال فرار است. فرانکلین در حیان تعقیب و گریز، حرف جالبی به زبان می‌آورد و می‌گوید: «پسر می‌دونی من یکی از تولیدکننده‌های فیلم اینجا رو می‌شناختم. امیدوارم که امروز سر کار نباشه!»
منظور فرانکلین همان مایکل است که تصمیم گرفته بود تا وارد بازار تهیه‌ی فیلم شود و این تهیه‌کننده که فرانکلین از آن می‌گوید، مایکل است. این بدین معنی است که مایکل پس از اتمام داستان GTA V به ساخت فیلم رو آورده و در یک استودیو کار می‌کند. این دیالوگ تمامی تئوری‌های قبلی در مورد مایکل را تائید می‌کند و حال می‌دانیم که او زنده است و در حال گذران زندگی است که آرزویش را داشت. چنین دیالوگی در سوی دیگر، درست بودن پایان سوم را تائید می‌کند و دیگر پایان‌ها اشتباه بودند.
به باور بسیاری از طرفداران جی تی ای، پایان سوم بهترین بوده است، زیرا که هر سه شخصیت را کنار هم می‌گذارد و می‌توان پس از اتمام نیز، همچنان مراحل فرعی مربوط به آن‌ها را تائید کرد.
منبع: Kotaku
اگر نرم افزار مدیریت دانلود ندارید، قبل از دانلود هرگونه فایلی، یک نرم افزار مدیریت دانلود مانند IDM و یا FlashGet نصب کنید.
برای دانلود، به روی عبارت “دانلود” کلیک کنید و منتظر بمانید تا پنجره مربوطه ظاهر شود سپس محل ذخیره شدن فایل را انتخاب کنید و منتظر بمانید تا دانلود تمام شود.
فایل های قرار داده شده برای دانلود به منظور کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند، برای خارج سازی فایل ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar و یا مشابه آن استفاده کنید.
چنانچه در مقابل لینک دانلود عبارت بخش اول، دوم و … مشاهده کردید تمام بخش ها می بایستی حتماً دانلود شود تا فایل قابل استفاده باشد.
کلمه رمز جهت بازگشایی فایل فشرده عبارت www.par30game.ir می باشد. تمامی حروف را می بایستی به صورت کوچک تایپ کنید و در هنگام تایپ به وضعیت EN/FA کیبورد خود توجه داشته باشید همچنین بهتر است کلمه رمز را تایپ کنید و از Copy-Paste آن بپرهیزید.
چنانچه در هنگام خارج سازی فایل از حالت فشرده با پیغام CRC مواجه شدید، در صورتی که کلمه رمز را درست وارد کرده باشید. فایل به صورت خراب دانلود شده است و می بایستی مجدداً آن را دانلود کنید.
فایل های کرک به دلیل ماهیت عملکرد در هنگام استفاده ممکن است توسط آنتی ویروس ها به عنوان فایل خطرناک شناسایی شوند در این گونه مواقع به صورت موقت آنتی ویروس خود را غیر فعال کنید.
تمامی زیر دامنه های پارسی گیم که فایل های دانلودی بر روی آنها قرار گرفته اند در سرور های ایران هستند و ترافیک داخلی و نیم بها محاسبه خواهند شد.
در صورتی که ISP شما این مسئله را نقض کرده است از طریق فرم شکایت سازمان ارتباطات رادیویی به نشانی www.195.cra.ir ، این مسئله را پیگیری بفرمایید و نتیجه را به تیم ما اعلام کنید.source

توسط funkhabari