کپی لینک
یکی از دیالوگ‌های مرحله داستانی اضافه شده در بسته الحاقی بازی GTA Online ظاهرا مشخص می‌کند که کدام پایان داستان اصلی GTA V اصلی و درست بوده است.
بازی GTA V یک ویژگی بسیار خاص و جذاب داشت که آن را با تمامی سایر عناوین سری جدا می‌کرد؛ داشتن سه شخصیت متفاوت و مختلف اصلی که می‌توانستید با هرکدام مراحل متفاوت و خاصی را بگذرانید، یا اینکه در شهر بچرخید و مردم را سلاخی کنید. این شخصیت‌ها در داستان بازی به نحوی با یکدیگر در ارتباط بودند و تصمیم‌های بازیکن باعث می‌شد تا داستان به سمت سه شاخه مختلف برود؛ کاری که نهایتا باعث می‌شود تا سه پایان متفاوت برای جمع‌بندی داستان وجود داشته باشد.
شما در سه پایان متفاوت بازی، یا در نقش فرانکلین (Franklin) ترور (Trevor) را می‌کشید و با مایکل (Micheal) دست به یکی می‌کنید، یا مایکل را می‌کشید و یا نهایتا هر سه کاراکتر زنده می‌مانند! سازندگان خود در گذشته اعلام کرده بودند که منطقی‌ترین و بهترین پایان برای بازی، سومین نوع داستان است. به هر حال در آن هر سه شخصیت زنده می‌مانند و در نتیجه، همه چیز به خوبی و خوشی تمام می‌شود. با این وجود، اخیرا یک بسته الحاقی برای بازی GTA Online عرضه شده که این مورد را تا حدودی تایید می‌کند.
حال در این DLC، در مرحله‌ای تحت عنوان The Contract، شما با فرانکلین به یک استودیو فیلمبرداری می‌روید؛ استودیویی که مایکل بعد از پایان بازی در آن مشغول به کار شده بود. سپس فرانکلین در یک دیالوگ می‌گوید که «من یکی از تهیه‌کننده‌ها در این استودیو را می‌شناسم، امیدوارم امروز سر کارش نباشد». این یعنی مایکل زنده است و فرانکلین آرزو می‌‌کند که مبادا او سر کار باشد و به اشتباه تیر بخورد!
با این حساب، می‌دانیم که تنها در دو پایان بازی GTA V، مایکل زنده مانده بود. در یک پایان هر سه شخصیت زنده هستند و در دیگری که ترور را با کمک او به قتل رساندیم. حال از میان این دو گزینه، فقط و فقط می‌توان گزینه اول که در آن هر سه شخصیت زنده هستند را درست دانست؛ چراکه پیش‌تر در سال ۲۰۱۷، طی بسته الحاقی Smuggler’s Run برای بازی GTA Online دیده بودیم که ترور هم زنده است! در نتیجه هر سه شخصیت پس از اتمام داستان GTA V زنده ماندند و شاید اشاره‌های بیشتری به آن‌ها را در عناوین بعدی سری ببینیم.
بسته الحاقی جدید بخش آنلاین بازی GTA V، بازیکنان را به انجام ماموریت‌هایی برای پس گرفتن قطعه‌های موسیقی رپر معروف، دکتر دره (Dr.Dre) سرگرم می‌کند؛ جایی که فرانکلین به عنوان یکی از شخصیت‌های اصلی بازمی‌گردد و می‌توانید به جای دیدن سایر بازیکنان، بالاخره چند مرحله تک‌نفره جذاب را تجربه کنید!
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari