کپی لینک

کارگردان نسخه‌ی دوم فیلم Shang-Chi می‌خواهد جکی چان، بازیگر بسیار شناخته‌شده‌ی فیلم‌های رزمی، به دنیای مارول ملحق شود!
فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در حال حاضر یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌هاست و طرفداران مارول نیز بی‌صبرانه منتظرند تا ببینند که دستین دنیل کریتون چه چیزی را برای آنان تدارک می‌بیند. اخیرا اعلام شد که کریتون قرار است دنباله‌ی فیلم Shang-Chi را بسازد و همچنین او اخیرا قراردادی را مبنی بر ساخت یک سریال دیزنی پلاس امضا کرده است. این کارگردان مصاحبه‌ای با CinemaBlend انجام داده و از او پرسیده‌اند که دوست دارد چه بازیگرانی در نسخه دوم فیلم Shang-Chi حضور داشته باشند.
او گفته که:

حقیقتا حضور جکی چان در این فیلم به منزله‌ی تحقق رویای همیشگی من است!
با توجه به این که حضور جکی چان در Marvel Cinematic Universe مثل بمب صدا می‌کند و فوق‌العاده به نظر می‌آید، این بازیگر معروف مدتیست که با هالیوود کار نکرده است. جکی چان سال پیش در مصاحبه‌ای گفت که آمریکا را ترک نکرده ولی هیچ فیلم‌نامه‌ی مناسبی به او ارائه نشده است. او گفته که تقریبا همه‌ی پیشنهادات هالیوودی او شامل نقش پلیس و مثل هم بودند. او ۶۷ ساله است و بخش‌های دراماتیک را بیشتر می‌پسندد.
کارگردان نسخه دوم Shang-Chi گفته که:
من دوست دارم مطمئن شوم که مخاطبین تمامی جنبه‌های جکی چان را ببینند. من می‌خواهم بازیگر هر کاری را انجام دهد و همچنین دوست ندارم که بازیگر، خودش را بارها و بارها تکرار کند.
همچنین کوین فایگی در مورد سریال بعدی کریتون در دیزنی پلاس گفته که نمی‌تواند برای انتشار جزئیات آن صبر کند.
فیلم Shang-Chi نه تنها در هفته‌ی آغازین خود رکورد شکست، بلکه بهترین امتیاز مخاطبین را از سایت Rotten Tomatoes بین تمامی فیلم‌های Marvel Cinematic Universe دریافت کرد. همچنین این فیلم بین منتقدین نیز محبوب شد و امتیاز ۹۱% از بین ۳۲۰ نقد دریافت کرد. البته از حیث مخاطبین نیز این فیلم توانست به امتیاز ۹۸٪ دست پیدا کند!
فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings هم‌اکنون در دیزنی پلاس قابل تماشا است.
نظر شما در مورد حضور جکی چان در MCU چیست؟ فکر می‌کنید اضافه شدن او به نسخه دوم Shang-Chi تصمیم عاقلانه‌ای برای او به حساب می‌آید؟ ممنون می‌شویم که نظر خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari