کپی لینک
اولین تریلر سریال The Witcher: Blood Origin منتشر شده و شخصیت جنگجوی Michelle Yeoh در حالی که او برای نبرد در سریال آینده نتفلیکس آماده می‌شود را نشان می‌دهد. این درام فانتزی که توسط Declan de Barra ساخته شده و توسط Lauren S. Hissrich تهیه شده است، به عنوان پیش درآمدی برای سری رمان‌های The Witcher عمل می‌کند. این اثر روایتگر داستان ۱۲۰۰ سال قبل از وقایع فرنچایز اصلی ویچر به رهبری هنری کاویل بوده و به بررسی خلقت اولین ویچر و همچنین وقایع منتهی به پیوند Spheres و تمدن باستانی Elven  قبل از سقوط آنها خواهد بود.
خبر ساخت این اثر، پس از عرضه موفقیت‌آمیز سریال The Witcher اعلام شد و تولید مینی‌سریال شش قسمتی در ماه آگوست سال ۲۰۲۱  آغاز شد. با پایان فیلمبرداری سریال The Witcher: Blood Origin در ماه نوامبر، بینندگان با استفاده از این تریلر کوتاه شاهد اولین نگاه به اسپین آف ویچر خواهند بود.
 این ویدیو که به عنوان صحنه پس از تیتراژ فصل دوم سریال ویچر پخش شد، اولین نگاه به نقش اصلی میشل یوه را ارائه می‌دهد. این شخصیت در حالی که به جنگ می‌رود و در تلاش برای بازیابی یک آیتم عرفانی دزدیده شده از مردمش است با شخصیت پردازی قوی خود و صحنه‌های اکشن خیره کننده، توجه بینندگان را جلب می‌کند.
تریلر The Witcher: Blood Origin اولین نگاه هیجان‌انگیز به این مجموعه را نشان می‌دهد و عنوان می‌کند که چه چیزی در این سری پیش‌درآمد انتظار مخاطبین را می‌کشد. مطمئناً به نظر می‌رسد که این اسپین‌آف دنیای سریال‌های فانتزی خط اصلی را در جهت‌های جدید و جالبی گسترش خواهد داد، یعنی در کاوش تمدن الف‌ها در سال‌های قبل از مرگ آنها در سریال اصلی. کسانی که با داستان‌های بزرگ‌تر در کتاب‌ها و بازی‌های ویدیویی The Witcher آشنا هستند، الف‌ها را به‌ عنوان معمار شهرها و کاخ‌های متعدد به یاد می‌آورند. اکنون در این سریال این گروه را باری دیگر خواهیم دید و از زاویه جدیدی با آن‌ها روبه‌رو خواهیم شد. تاریخ انتشار سریال مذکور هنوز توسط نتفلیکس منتشر نشده اما به احتمال زیاد این اثر در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari