کپی لینک
طبق اعلام رسمی، فروش فیلم Spider-Man: No Way Home در باکس آفیس ظاهرا موفق شده تا طی دو روز، رکوردهای تازه‌ای را در سری Spider-Man به ثبت برساند؛ طوری که آثار سینمایی قبلی مرد عنکبوتی هرگز به رقم آن نزدیک هم نشده‌اند!
سری فیلم‌های مرد عنکبوتی همیشه طرفداران بسیاری را داشته‌اند، چراکه این شخصیت محبوب کمیک بوکی، داستان بسیار خاص و جذابی دارد که بازگویی آن حتی برای چندمین بار، باز هم برای افراد جالب خواهد بود. این در حالی است که جدیدترین اثر سینمایی اسپایدرمن که با عنوان No Way Home به تازگی اکران شده، موفق شده است تا رکورد فیلم‌های قبلی مرد عنکبوتی و بسیاری دیگر از آثار دنیای سینمایی مارول را بزند!
اول از همه باید بدانید که آمارو فروش فیلم Spider-Man: No Way Home در روز اول، چیزی حدود ۱۲۱ میلیون دلار بوده است؛ رکوردی جدید و کلی برای تمامی اکران‌های ماه دسامبر فیلم‌های سینمایی جهان! سپس بهتر است آن را با آمار فروش همین یک روز را با سه روز از Homecoming که ۱۱۷ میلیون دلار ثبت شده بود مقایسه کنیم. همچنین این رقم برای Far From Home در سه روز، نزدیک به ۹۲ میلیون دلار بوده است. این یعنی طی دو روز آینده، فروش No Way Home به رقم بالای ۳۰۰ میلیون دلار می‌رسد که عملا سه برابر آثار قبلی است.
با این وجود، ظاهرا داستان جدید پیتر پارکر فعلا در شکستن رکورد فیلم بزرگی مانند Avengers: Endgame ناتوان مانده و فعلا باید منتظر باشیم تا شاید آمار کلی آن رکوردشکنی کند. این در حالی است که انتظار می‌رود رکورد فروش کلی این اثر سینمایی، چیزی بالغ بر ۱.۵ میلیارد دلار بوده و طی هفته آینده بسیار به آن نزدیک شود.
همچنین جالب است بدانید که برخلاف باور کاربران در سال گذشته، این هرگز پایان کار پیتر در دنیای سینمایی مارول نیست! بلکه حداقل سه فیلم تکی دیگر برای او در نظر گرفته شده و احتمالا شاهد حضور او در فیلم‌های مشترک دیگری بین سونی و استودیو مارول، مانند Avengers 5 و یا Fantastic Four خواهیم بود. ایمی پاسکال (Amy Pascal) این خبر را مدتی پیش رسما اعلام کرده بود و روز گذشته هم کوین فایگی آن را تایید کرد تا متوجه شویم پیتر پارکر، حداقل تا ۵ سال آینده یا بیشتر، در جهان سینمایی مارول باقی می‌ماند.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari