instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
کمپانی راکستار (Rockstar) به منظور جبران مشکلات فنی بازی GTA: Trilogy، در بازه‌ی زمانی محدود به طرفداران خود یک بازی رایگان، به انتخاب آن‌‍‌ها اهدا می‌کند.
هنگامی که راکستار نسخه‌های ریمستر شده‌ی عناوین کلاسیک سری Gran Theft Auto را معرفی کرد، به نظر می‌رسد که عرضه‌ی این مجموعه یک موفقیت بسیار بزرگ برای این کمپانی و طرفداران آن باشد. اما متاسفانه به واسطه‌ی مشکلات مختلف در زمان عرضه مثل باگ‌ها و گلیچ‌های متعدد، این فرصت تبدیل به یک فاجعه شد و شکایت بسیاری از طرفداران را به همراه داشت. لازم به ذکر است که در روز‌های اول انتشار از دسترس کاربران رایانه‌های شخصی خارج شد و راکستار در نهایت بابت این وضعیت اسفناک عذر‌خواهی نمود.
همان طور که می‌دانید این بازی باری دیگر در دسترس کاربران رایانه‌‌های شخصی قرار گرفت و حالا راکستار قصد دارد بابت مشکلات پیش آمده برای کاربران این پلتفرم، در بازه‌ی زمانی محدود به انتخاب خود آن‌ها یک نسخه از عناوین پیشین خود را به رایگان هدیه دهد. کاربرانی که یک نسخه از بازی GTA: Trilogy را خریداری کرده‌اند، تا تاریخ 15 دی (5 ژانویه 2022) فرصت دارند از بین عناوین Grand Theft Auto 5: Premium Edition ،Grand Theft Auto 4: Complete Edition ،Max Payne 3 ،LA Noire و Bully: Scholarship Edition یکی را انتخاب کرده و به صورت رایگان آن را دریافت کنند.
لازم به ذکر است که کاربران عناوین GTA Online و Red Dead Online نیز می‌توانند به ترتیب کارت پولی Great White Shark و 55 شمش طلا دریافت کنند. لازم به ذکر است که تنها کاربران رایانه‌های شخصی از طریق لانچر مخصوص کمپانی راکستار می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari