ریمیک فاینال فانتزی ۷ اسفند سال گذشته برای سرویس پلاس عرضه شده بود
شرکت اسکوئر انیکس به تازگی اعلام کرد که به‌روزرسانی رایگان نسخه پلی استیشن ۵ بازی Final Fantasy 7 Remake در هفته جاری بر روی سرویس پلی استیشن پلاس منتشر می‌شود.
کسانی که بازی Final Fantasy 7 Remake را در ماه مارس ۲۰۲۱ (اسفند ۱۳۹۹) در پلی استیشن پلاس خریده بودند، در نهایت می‌توانند در روز چهارشنبه همین هفته، ۲۲ دسامبر، بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای آن را به نسخه پلی استیشن ۵ بازی ارتقا دهند.
اکانت رسمی اسکوئر انیکس در توییتر به تازگی با ارسال توییتی جدید این خبر را اعلام کرد و همچنین این اطلاعات را با طرفداران به اشتراک گذاشت که بسته الحاقی Final Fantasy VII Remake’s Episode Intermission با حضور شخصیت Yuffie Kisaragi نیز در همان روز منتشر می‌شود و برای مدت زمانی محدود، با تخفیف ۲۵ درصدی همراه خواهد بود.
زمانی که در ماه مارس ۲۰۲۱ اعلام شد که بازی Final Fantasy VII Remake به سرویس PlayStation Plus ملحق می‌شود، بسیاری از بازیکنان زمانی که متوجه شدند که این نسخه از بازی، فقط شامل نسخه کنسول پلی استیشن ۴ است، شگفت زده و ناراحت شدند. علاوه بر این، کسانی که آن را دانلود کرده بودند، نمی‌توانستند به نسخه پلی استیشن ۵ که دارای بافت‌های بهبود یافته، جلوه‌های مه‌آلود، نورپردازی بهتر، زمان بارگذاری سریع‌تر، یک حالت عکس جدید، پشتیبانی از قابلیت DualSense و موارد دیگر بود، ارتقا دهند.
این موضوع بدین معنی بود که بازیکنان نمی‌توانستند بسته الحاقی قسمت هفتم Episode Intermission را برای بازی کردن داستان جدید یوفی خریداری کنند، چرا که حتی برای دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ نیز در دسترس نبود.
این خبر درست پس از عرضه رسمی Final Fantasy VII Remake برای رایانه‌های شخصی در اپیک گیمز منتشر شده است. متأسفانه، به نظر می‌رسد که پورت بازی دارای مشکلات اساسی است که از جمله آنها می‌توان به گزینه‌های محدود گرافیکی، مشکلات وقفه و نرخ فریم و موارد دیگر اشاره کرد. دو روز پیش سایت Digital Foundry گزارش کرده بود که حتی با کارت گرافیک GeForce RTX 3090 و سی‌پی‌یو Core i7-10900K، نسخه پی‌سی بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade با مشکل روبرو است.
زمانی اسکوئر انیکس اعلام کرد که بازی Final Fantasy 7 Remake Intergrade به طور انحصاری برای رایانه‌های شخصی در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شود، طبیعتاً بحث و جنجالی پیرامون این موضوع شکل گرفت. چرا که اغلب پی‌سی‌بازان فروشگاه آنلاینی همچون استیم را به اپیک گیمز ترجیح می‌دهند. اما وقتی بازیکنان برچسب قیمت ۷۰ دلاری بدون قیمت گذاری مخصوص هر منطقه برای این بازی را مشاهده کردند، اوضاع بدتر از قبل شد. تمامی این اتفاقات و جنجال‌ها کافی نبود که سپس خبر عملکرد اجرایی بسیار بد پورت رایانه‌های شخصی از راه رسید.
لتس‌پلی: بالاخره رفتیم فورتنایت!
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو

😍😍
بوم! گوم! شترق! شپلق!
یک پسر بچه دبیرستانی که ناجی تواناترین قهرمانان زمین می‌شود

source

توسط funkhabari