instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
به تازگی تریلری برای بخش دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شده که نوید نبردی خونین را می‌دهد.

کمتر از یک ماه دیگر تا پخش بخش دوم فصل پایانی انیمه حمله به تایتان (Attack on Titan) باقی مانده است و در همین راستا، تریلری برای آن منتشر شده است.
در این تریلر منتشر شده توسط استودیو ماپا، راینر با ارن صحبت می‌کند و از او می‌پرسد که قصد و هدفش چیست. بسیاری از افرادی که مانگای حمله به تایتان را نخوانده‌اند، از زمان پخش بخش ابتدایی فصل چهارم انیمه، سوالات بسیاری برایشان ایجاد شده است.
ظاهرا بخش دوم فصل چهارم قرار است بیشتر به انگیزه‌ها و اهداف ارن بپردازد. این تریلر همچنین هیجان و انتظار زیادی برای پایان این انیمه شکل می‌دهد. در بخش دوم فصل پایانی، ارن به همراه برادر خود زیک یا غول هیولا، با دیگران مبارزه خواهند کرد. آن‌ها علاوه بر ساکنین مارلی، با افرادی از پارادیس نیز مبارزه خواهند کرد.
این تریلر همچنین یک صحنه فاجعه‌آمیز در قسمت‌های پیش‌رو را نشان می‌دهد. در این صحنه، ارن و زیک با چسباندن سرهای خود، باعث ایجاد یک فاجعه عظیم خواهند شد که دنیا را برای همیشه تغییر خواهد داد. ارن با قدرت تایتان بنیان‌گذار و زیک به وسیله خون سلطنتی خود، قادر خواهند بود تا قدرتی عظیم را آزاد کنند.
هاجیمه ایسایاما (Hajime Isayama)، مانگای حمله به تایتان را در فصل 139 در اوایل سال جاری میلادی به پایان رساند. بخش اول فصل پایانی انیمه حمله به تایتان در دسامبر سال 2020 میلادی پخش شده بود و پخش بخش دوم آن قرار است از تاریخ 9 ژانویه سال 2022 میلادی (یکشنبه 19 دی 1400) شروع گردد.
در زیر می‎‌توانید تریلر منتشر شده برای بخش دوم فصل چهارم و پایانی انیمه حمله به تایتان را مشاهده یا دانلود کنید.
منبع: کولایدر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
عالی CGI که واقعا خوب در اومده بود ، چشم غول حمله کننده رو خیلی بهتر از پارت 1 در اوردن ، صدا گذاری ارن و زیک که اصن دیوانه بود ، ارک PATH بیشترین هایپ و پشتش داره بریم ببینیم هایاشی چه کرده
Keep moving forward even if you die even after you die
کاشکی تریلر بلیچ هم پوشش میدادین
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari