instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
با توجه به اطلاعات فاش شده، احتمالا به زودی شاهد کراس اور Warzone و انیمه‌ی Attack on Titan خواهیم بود. همچنین باندل جدیدی از این انیمه به بازی اضافه می‌شود.
استودیوی ریون (Raven) در تاریخ 24 آذر (15 دسامبر) با هدف از بین بردن باگ‌ها و متعادل کردن سلاح‌های بازی، به‌روزرسانی جدیدی را برای Warzone منتشر کرد. اما اطلاعات کسب شده از داده‌کاوی‌ها و برخی گلیچ‌ها از صفحه‌ی فروشگاه باندل‌های این عنوان، خبر از وجود یک باندل با نام “Levi Tracer Pack” را می‌دهند. شخصیت لیوای (Levi)، محبوب ترین کاراکتر این انیمه است و همین موضوع دلیل اصلی وجودش در این کراس اور است.
محتوای موجود در این باندل هنوز مشخص نیست؛ اما با توجه به نام Levi، احتمالا شاهد شمشیر معروف وی به‌عنوان یک سلاح سرد در این باندل باشیم. همچنین طبق سنت همیشگی فروشگاه‌های Call of Duty، چنین باندل‌هایی معمولا با قیمت 2400CP عرضه می‌شوند و طرفداران باید برای به دست آوردن باندل انیمه‌ی مورد علاقه‌ی خود، حدود 20 دلار هزینه کنند.
انیمه‌ی Attack on Titan با فروش بیش از 100 میلیون نسخه، به یکی از پرفروش ترین انیمه‌های 10 سال اخیر تبدیل شد. این انیمه همچنین در بیرون از ژاپن نیز طرفداران زیادی پیدا کرد و تبدیل به یک برند جهانی شده است. از این رو، این کراس‌اور می‌تواند یکی از بزرگ ترین همکاری‌های Call of Duty باشد. البته هنوز تاریخ این رویداد مشخص نیست و گویا مخاطبین باید فعلا برای دست یافتن به باندل کاراکتر Captain Levi صبر کنند.
بازی Call of Duty Warzone هم اکنون برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari