instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
صفحه‌ی توییتر PlayStation Game Size به‌تازگی اطلاعات مربوط به فضای مورد نیاز بازی Elden Ring در نسخه‌ی پلی‌ استیشن 5 را منتشر کرده است.
طبق اطلاعات منتشر شده، حجم دانلود بازی Elden Ring روی پلی‌استیشن 5 و بدون پچ روز اول، 44.472 گیگابایت خواهد بود. این طور به نظر می‌رسد که بازی مذکور از حجم مناسبی برخوردار است. همچنین پیش‌دانلود (Pre-Load) این بازی دو روز قبل از انتشار رسمی آن، در تاریخ 3 اسفند (23 فوریه) آغاز خواهد شد.
بازی مورد انتظار Elden Ring در تاریخ 5 اسفند 1400 (25 فوریه 2022) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
بیشتر بازی به گیم پلی توجه شده خیلی گرافیک محور نیست مثل آثار قبلی
ممنون از آگاه‌سازی
اقا اصلا این اثر گرافیکش زیر صفره…..دست بردارید دیگه….همه شدن کارشناس گرافیک!
حجمش خیلی خوبه
تصور اینکه نقشه اصلی بازی که ۴ برابر و یا بیشتر از نقشه نتورک تست هست( اونم در حالی که بخش هایی از همون نقشه هم در دسترس نبود) بسیار بسیار باشکوهه… به خصوص وقتی که کارنامه فرام سافتور رو لحاظ میکنم و میبینم که مکان ها و جهان هایی که ساخته، چه سطح کیفی‌ای دارند.. یعنی با الدن رینگ ما شاهد تکامل، توسعه و بسط سولزبورن هستیم.‌ اپن ورلد بودن الدن رینگ مبتنی بر خصیصه های اصلی شده که با دمون سولز و دارک سولز شروع شده اند، ویژگی هایی مثل نقشه، کرفتینگ، سوارکاری، چرخه آب و هوا و شکار حیوانات طوری نسبت با بازی برقرار کرده اند که در عین حفظ ویژگی های سولزلایکی مثل اتمسفر سازی و طراحی هنری، جهانی که هرگوشه اش سراسر داستان هست، چالش برانگیزی و یکپارچگی جهان بازی حفظ بشن.. مثلا نقشه به بازی اضافه شده و میشه فست تراول کرد‌. ولی برای اینکه بازی بیش از حد در دسترس و ساده نشه، هنگام فایت و وقتی که توجه دشمن به ما جلب هست نمیشه وارد نقشه شد، یا نقشه بازی جزئیاتش تا حدودی هست و مثلا دانجن ها رو کامل پوشش نمیده تا حس اکتشاف و رازآلودگی‌ای که خاص فرام سافتور هست حفظ بشه.
داخل نتورک تست، لوکیشن قلعه به شدت اتمسفر سازی و طراحی خوب و در سطح دارک سولز و بلادبورن داشت‌، به علاوه گرافیک فنی بالاتر. و وقتی که تصور میکنم نقشه اصلی چه لوکیشن های بیشتر و متنوع تر و مهم تری که نداره، به شدت هیجانی میشم.
با توجه به شناختی که از فرام هست، این گستردگی جهان بازی و باس ها و داستان، صرفا کمی نیستند بلکه کاملا با حفظ کیفیت اند و این بسیار شوق برانگیز هست‌. اصلا با شروع ژانر سولز، با توجه به جهان این بازی ها و طراحی هنری و اتمسفر سازی و لوری که دارن، این پتانسیل بوده که اینها با اپن ورلد بودن ترکیب بشن و نتیجه بشه یکی از ماندگار ترین عناوین نقش آفرینی اپن ورلد.. بالای ۹۵ درصد احتمال میدم که نتیجه شاهکار میشه و خودم هم نمیدونم اون ۵ درصد برای چی هست!!
در ضمن باید توجه داشت که کارگردان یه بازی یا اصلا مولف یک اثر در هر مدیومی، ماشین تولید سرگرمی صرف نیست که مدام از اون توقع نوآوری داشت.. اتفاقا درستش این هست که بعد از ایجاد یک تحول در مدیوم، اون رو توسعه داد و پیشرفت کرد تا مولف بتونه جهان خودش رو ایجاد کنه و اون رو در آثار مختلف جلوه بده.. مولف ترین مولف ها هم هیچکدوم با هر اثر جدیدی که داشتند نیومدند همه چیز رو تغییر بدن. استاد میازاکی و فرام سافتور در مسیر بسیار درستی قرار دارن.
کسی از دوستان میدونه با چه دکمه‌ای از کنترلر ps4 میشه سلاح رو در الدن رینگ دو دستی گرفت؟
شما فرض کن دو سلاح یکی در دست چپ و یکی در دست راست داری. اگر مثلث (Y) رو نگه داری و R1 بزنی سلاح دست راست رو دو دستی میگیره. اگر L1 رو بزنی سلاح چپ رو دو دستی میگیره. تکرار کنی بر میگرده به حالت اول.
خیلی ممنون جناب کریمی گرامی
چهار برابر !!؟؟؟؟ بر چه مبنایی میگید چهار برابر ؟ اولین مطلبی که در اینمورد منتشر شد و مقایسه ای صورت داده بود وسعت نقشه نتورک رو بین یک ششم تا یک دوازدهم تخمین زده بود.‌یعنی مپ اصلی بین شش تا دوازده برابر گسترده تر هست . هرچی که هست اگر به نقشه کلی بازی که تصویری از اون در پیش نمایش گیم‌پلی وجود داشت و یا نقشه احتمالی لیک شده نگاه کنید منطقه نتورک تست خیلی خیلی کوچک تر از اونی هست که بخواد یک چهارم کل نقشه باشه.
حجمش عالیه نسبت به اون جهان بزرگی که داره
اسپم : ینفر داره هی اسپویل میکنه لطفا بن کنید
خوبه حجمش با این همه محتوا
نسبت ب سکیرو حجم بیشتری داره حدودا ۱۵ گیگ بیشتر
این نشون میده با محتوای خیلی زیادی طرف هستیم البته نباید جهان باز بودن بازی رو بی تاثیر بدونیم
امیدوارم بجای جهان وسیع و خالی از ی نقشه کوچیکتر اما مراحل اصلی و فرعی بیشتر روبرو باشیم
تابحال کلی تریلر اومده اما هنوز نمیشه نظر قطعی رو راجب بازی داد
و مهم تر از جهان بازی، باس فایت ها تنوع و تعدادشون هست که قطعا فرامسافتوار تو‌ این زمینه عالی عمل میکنه
کلی تریلر؟؟؟یک نتورک تست دوتا تریلر سینماتیک یک تریلر گیم پلی… عملکرد شون از این لحاظ افتضاحه … کلی از ابعاد بازی رو هنوز نشون ندادن مثلا در مورد محیط برفی که در ویدیو لو رفته سال پیش دیدیم تا الان هیچی نشون ندادن
برای مدت طولانی خوب نبود و از اسم مارتین هم درست استفاده نکردن اما برای مخاطبین هاردکور دیگه همینقدر کافیه. هر چی کمتر اسپویل کنن مناطق و دیزاین ها رو من شخصاََ راضی ترم.
از این لحاظ حرف تون درسته ولی اگر بتونن قبل از عرضه بازی چندتا تریلر سینماتیک خوب منتشر کنن و از تشابه اسمی سرزمین میانه استفاده ببرن خیلی بر روی دیده شدن بازی تاثیر داره از ابتدا هم قصد میازاکی و فرام سافتور این بود که مخاطب بیشتری جذب الدن رینگ بشه فقط نمی دونم چرا اینقدر ضعیف عمل کردن این وسط هم چند تا تریلر گیم پلی کوتاه هم منجر به بازدید بیشتر میشه هم بازی همچنان تیتر اول سایت ها باقی می مونه ….مخصوصا چون مقطعی که بازی قرار عرضه بشه مصادف با انتشار چند بازی خوبه که عامه پسند تر هم هستند پس الدن رینگ نیاز داره همچنان مرکز گفتگوها باقی بمونه
حالا وقتی بیاد اپدیت روز اول بهش اضافه میشه ؟؟ کسی میدونه اگر باشه حدودا چند گیگه
وقتی روی ps5 حجمش ۴۵ گیگه
احتمالا رو کنسولای نسل ۸ میره رو ۷۰ هشتاد گیگ
واقعا بازیه عظیمی هست
چیزی نمونده دیگه فقط ۲ ماه و پنج شیش روز
روی کنسول های نسل 8 فرقی نداره
کلا بازی فرام سافتور حجم خیلی پایینی دارن
با ابنکه جهان بازه و دنیا بزرگی داره ولب حجمش خیلی خوبه! والا الان بازبا اکثرن ک بالا 60 گیگن.
سیستم مورد نیاز pc رو خدا کنه هرچه زودتر بگن . ببینم مال ما میکشه؟ یا نه
فکر نکنم انچنان سیستمی بخواد نگران نباش .
فکر کنم اعلام کردن
موندم دوراهی دیجیتالی پیش خرید کنم یا صبر کنم نسخه فیزیکی بگیرم. دیجیتالی مزیت های خودشو داره و نسخه فیزیکی هم بیشتر برای ارشیو و کلکسیون هست. ولی میدونم اخرش طاقت نمیارم و پیش خریدش میکنم
از حجمش تعجب کردم چون دیمون سولز ریمیک تقریبا ۵۵ گیگه. حالا الدن رینگ یه اوپن ورلد هستش.ولی احتمالا از تکنولوژی فشرده سازی ps5 استفاده شده
به به 😍😍
زود باش بیا لعنتی
حجمش هم عالیه
شب چله دوستان هم مبارک باشه.🎉
شاهکاررررر
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari