instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
چاد استاهلسکی در جدیدترین مصاحبه خود در مورد فیلم Ghost of Tsushima صحبت کرده است.

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) در مصاحبه جدید خود گفته است که می‌خواهد تا فیلم شبح تسوشیما یا شبح سوشیما (Ghost of Tsushima) را به نحوی درست بسازد. این صبحت‌های او به دلیل واکنش‌های ضعیف نسبت به اقتباس‌های ساخته شده از بازی‌های ویدیویی است.
فیلم شبح سوشیما، بر اساس یک بازی ویدیویی به همین نام است. چاد استاهلسکی در مصاحبه جدید خود گفته است:
ما می‌خواهیم تا این اقتباس را به نحوی درست بسازیم. شما دیدید که اقتباس‌ها از بازی‌های ویدیویی چگونه هستند. از همین رو، ما قصد داریم تا زمان بیشتری صرف کنیم و این اقتباس را به شکلی درست و صحیح بسازیم. ما با سازندگان و توسعه‌دهندگان بازی همکاری می‌کنیم تا بتوانیم جنبه‌های عالی بازی را در این فیلم تکرار نماییم.
چاد استاهلسکی در ادامه صحبت‌های خود اظهار داشته بود که عوامل فیلم در حال کار روی فیلم‌نامه فیلم هستند و مطمئنا طرفداران بازی از این اثر بسیار خشنود خواهند شد. او همچنین گفته که شخصا بازی شبح سوشیما را چندین مرتبه بازی کرده و همین باعث جذب شدن او به این پروژه شده است.
در بازی شبح سوشیما، بازیگر دیسوک تسوجی (Daisuke Tsuje) صداپیشه نسخه انگلیسی شخصیت اصلی بوده است. زمانی که از چاد استاهلسکی سوال شد که آیا دیسوک تسوجی نقش اصلی فیلم را بازی خواهد کرد، او پاسخ داد:
باید منتظر ماند و دید که چه می‌شود. هنوز ما به مرحله انتخاب بازیگر نرسیده‌ایم.
چاد استاهلسکی بیشتر برای کارگردانی مجموعه فیلم‌های جان ویک (John Wick) شناخته می‌شود. استاهلسکی بیشتر مشغول به بدلکاری و طراحی مبارزه در فیلم‌ها بوده است و با فیلم‌های جان ویک، وارد عرصه کارگردانی شده است. او در فیلم ماتریکس (The Matrix)، نیز فعالیت داشته است.
در حال حاضر، چاد استاهلسکی به شدت مشغول ساخت فیلم جان ویک 4 است. ساخت فیلم شبح سوشیما در ماه مارس سال 2021 میلادی اعلام شد و هنوز تاریخ اکرانی برای آن مشخص نشده است.
منبع: آی‌جی‌ان
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خب پس مبارزه های فیلم خیلی باحال خواهد بود
دست مریزاد لوسیلا بلاد از همه زودتر میدونست😁
“ما می‌خواهیم تا این اقتباس را به نحوی درست بسازیم. شما دیدید که اقتباس‌ها از بازی‌های ویدیویی چگونه هستند. از همین رو، ما قصد داریم تا زمان بیشتری صرف کنیم و این اقتباس را به شکلی درست و صحیح بسازیم. ما با سازندگان و توسعه‌دهندگان بازی همکاری می‌کنیم تا بتوانیم جنبه‌های عالی بازی را در این فیلم تکرار نماییم”
مرد دانا به عمل کار براید به سخندانی نیست❗
خسته نباشید من چندماه پیش تو سایت گفتم XD
اسم کارگردانش مثل بازیش Chad هست
نمیدونم چرا اما احساس میکنم فیلم سینمایی بستر خوبی برای اقتباس از بازی نیست ب نظرم سریال مناسب تره چون ب نظرم نمیشه یک تجربه چند ده ساعته رو تو دو ساعت جا داد
اصلا و به هیچ وجه انتظار نداشتم انقدر بازی طرفدار داشته باشه.
مخصوصا وقتی نمرات متای بازی منتشر شد و نظر منتقدها رو خواندم گفتم بازی چیزی خاصی احتمالا نداره و گیمپلی خسته کننده داره اما بعد اینکه بازی رو خریدم پیش خودم گفتم اینا پس چی میگفتن(واقعا قبل بازی کردن دیدم کاملا منفی بود). گیمپلی بازی یه جوری بود که اصلا و ابدا خسته کننده نمیشد، داستان و مراحل فرعی بازی خیلی خیلی برام جالب بود.
(کاری به انیمیشن صورت و هوش مصنوعی ندارم که البته اینم رو ps5 رفع شد).
خیلی بازی خوبیه تحولی نوین تو سبک مبارزات سامورایی وشمشیری که تو هیچ بازی دیده نشده هوش مصنوعی بازی هم عالی
خواهش میکنم بجای فیلم اقتباسی قسمت دو بازی رو بسازید
و جین بجای سوشیما اینبار به خود ژاپن سفر کنه
و ی شخصیت منفی سرسخت تر و کاریزماتیک تر در حد سفیروث رو ببینیم
گرافیک هم کاملا نسل نهمی باشه جهان بازی هم چیزی در حد و اندازه رد دد ۲
1.شبح سوشیما (اسم های ژاپنی در انگلیسی با T شروع میشه ولی خونده نمیشه)
2.Daisuke Tsuji
شما مقاله رو مینویسی یه بار از روش نمیخونی که غلط املایی نداشته باشه و اسامی درست ذکر شده باشه ؟؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari