ده‌ها زندانی مالی آزاد شدند
داریا همراه پایتخت، حامی مالی اکران فیلم سینمایی «قهرمان» با همراهی تیم سازنده این فیلم و کمک‌های مهتاب کرامتی و محسن چاوشی توانست به آزادی تعدادی از زندانیان مالی کمک و آنان را به آغوش خانواده برگرداند. داریا همراه به همین مناسبت اکرانی خصوصی از فیلم قهرمان برگزار کرد و با دعوت از چهره‌های هنری ضمن تشکر از همه افراد دخیل در این کار خیر، خواستار ادامه این مسیر از همه‌ی حضار این مراسم و هنرمندان شد.
داریا همراه در آخرین اقدام خود، در شبی که گذشت، اکرانی خصوصی برای فیلم «قهرمان» برگزار کرد. در این مراسم که با هدف قدردانی از افراد دخیل در آزادسازی زندانیان مالی جرایم غیرعمد برگزار شد، هنرمندانی چون کیهان کلهر، علیرضا قربانی، مهتاب کرامتی، امیر جدیدی، بهمن فرمان‌آرا  و… حضور داشتند. داریا ضمن قدردانی از همه افرادی که در این کار خیر شرکت کرده بودند، اعلام کرد که این مسیر ادامه دارد و فیلم قهرمان به واسطه همکاری هنرمندان و اکران‌های خیریه در حال آزادسازی زندانیان جرایم مالی غیرعمد بیشتری است.
در این مراسم اعلام شد فرهادی قصد داشته که بخشی از عواید اکران این فیلم برای آزادسازی زندانیان هزینه شود و اولین اکران خیریه این فیلم نیز در شیراز برگزار شد که موجب آزادی ۱۳ زندانی مالی در استان فارس شد.
اکران خیریه تهران فیلم قهرمان نیز با همت تیم سازنده و همراهی داریا همراه برگزار شد و بیست زندانی شرایط مالی از اصفهان و خوزستان آزاد شدند و بیست زندانی دیگر نیز در آستانه آزادی قرار گرفتند که متعلق به استان‌های تهران و گیلان بودند.
امیر جدیدی ضمن ابراز خشنودی پیرامون آزادی زندانیان مالی تاکید کرد که این روند باید ادامه پیدا کند. او از سمت اصغر فرهادی از همه دست اندرکاران این اکران‌های خیریه تشکر کرد و ضمن قدردانی از تیم سازنده فیلم، موفقیت‌های قهرمان را مربوط به تلاش همه این عوامل دانست.
«سحر گلدوست» بازیگر اصلی زن این فیلم نیز از تک تک کسانی که برای این اکران خیریه تلاش کردند تشکر به عمل آورد.
داریا همراه که همواره یکی از اهداف مهم خود را همراهی با هموطنان می‌دانسته، حالا با همراهی آنان در عرصه‌های گوناگون ورزشی، هنری و فرهنگی نشان داده است که توانسته هدف خود را عملی کند و در تمام عرصه‌ها کنار هموطنانش باشد.
داریا همراه پایتخت که در سال ۱۳۹۷ و با هدف کمک به عرصه واردات گوشی‌های موبایل و تبلت سامسونگ تاسیس شد، در سال گذشته فعالیت‌های حمایتی خود را ابتدا با حمایت از تیم‌های ملی بسکتبال آقایان و بانوان شروع کرد و حالا با حمایت از فیلم «قهرمان»، آخرین ساخته اصغر فرهادی، وارد پشتیبانی از حوزه هنر شده است.
این شرکت که به عنوان وارد کننده رسمی گوشی‌ها و تبلت‌های سامسونگ و ارائه دهنده خدمات پس از فروش آن، شناخته می‌شود، با هدف گسترش فرهنگ و هنر و اشاعه فرهنگ حمایتی، شروع به پشتیبانی از گروه‌های ورزشی و هنری کرده است تا بتواند به شکوفایی هرچه بیشتر ایران کمک کند.
شما می‌توانید نقد فیلم قهرمان را در این مطلب بخوانید و تحلیل آن را در این لینک مطالعه کنید. همچنین ویدیوی زیر از سری برنامه‌های ویجیاتو سینما درباره فیلم قهرمان را در یوتوب تماشا کنید.
دمشون گرم واقعا 👏👏👏
خدا خیرشون بده
درود بهشون
نان پدر شیر مادر حلالتان باشد
دست مریزاد👏
چقدر عالی👍
خدا خیرشون بده
جای تقدیر داره کارشون
ده‌ها زندانی مالی آزاد شدند
بیوه‌های سیاه از جای جای دنیای مارول

source

توسط funkhabari