instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
بن افلک علت کناره‌گیری از نقش بتمن را تجربه ناخوشایندش در فیلم Justice League دانسته است.
بن افلک (Ben Affleck) برای اولین بار نقش بتمن را در فیلم بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman v Superman: Dawn of Justice) ایفا کرده است. یک سال پس از آن، بن افلک این نقش را در فیلم لیگ عدالت (Justice League) بازآفرینی کرده است. حال، او اظهار داشته که فیلمبرداری فیلم لیگ عدالت، تجربه ناخوشایندی برای او بوده است.
بن افلک قرار است نقش بتمن را در فیلم فلش (The Flash) در کنار مایکل کیتون (Michael Keaton) بازآفرینی کند. این فیلم، آخرین حضور بن افلک در این نقش خواهد بود. حضور بن افلک در فیلم بتمن در برابر سوپرمن، با استقبال نسبتا خوبی از سوی طرفداران روبه‌رو شد اما شکست فیلم لیگ عدالت باعث شد تا انتقادهایی نسبت به آن صورت بگیرد.
با این حال، عرضه نسخه زک اسنایدر (Zack Snyder) فیلم لیگ عدالت باعث تغییرات مثبتی در دنیای سینمایی دی‌سی شد. هر چند، تجربه بن افلک در این فیلم، تاثیر منفی زیادی بر حضور او در نقش شوالیه تاریکی داشته است.
بن افلک در مصاحبه جدید خود اظهار داشته که یک تجربه ناخوشایندی در فیلم لیگ عدالت داشته است. او گفته که مشکلات مربوط به این فیلم و همچنین مشکلات موجود در زندگی شخصی‌اش، باعث شکل‌گیری این تجربه بد شده است. به هنگام فیلمبرداری، بن افلک درگیر طلاق با همسرش یعنی جنیفر گارنر (Jennifer Garner) بوده است.
بن افلک در همین رابطه گفته است:
فیلم لیگ عدالت، یک اتفاق نادر در زندگی من بوده است. این فیلم به چندین دلیل، تجربه بدی برای من بوده است. این دلایل شامل زندگی شخصی‌ام، طلاق، دستور کارهای مختلف و رقابتی، و همچنین مشکلات شخصی کارگردان زک اسنایدر و فیلمبرداری دوباره فیلم با کارگردانی جدید (جاس ویدون – Joss Whedon) است.
واقعا یک تجربه بد و ناخوشایند بود. همین باعث شد تا من تصمیم بگیرم که دیگر این نقش را بازی نکنم. این تصمیم من فقط به دلیل بد بودن فیلم نبوده است. موضوعات بسیاری در این تصمیم دخیل بودند.
بن افلک برای آخرین بار در نقش بتمن در فیلم فلش حضور خواهد داشت. فیلم فلش قرار است در تاریخ 4 نوامبر سال 2022 (جمعه 13 آبان 1401) اکران شود.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
البته بنظر میاد این تجربه فقط برای ایشون ناخوشایند نبوده! بلکه تماشاگران هم چنین احساسی رو داشتند از ایفای نقش ایشون بعنوان بتمن!
احسنت👏👏👏
با این حال معتقدم بهترین کسی که میتونه این نقشو بازی کنه خودشه…هم فیزیکش به بتمن میخوره هم بازیگریش مناسب بتمنه…حداقل امیدوارم بازم نقشو بازی کنه…
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari