سه‌گانه اتزیو در کنسول دستی نینتندو
یوبیسافت از مجموعه Assassin’s Creed: The Ezio Collection برای نینتندو سوییچ رونمایی کرد که شامل بازی‌های اتزیو از این فرانچایز می‌شود.
این مجموعه که قرار است در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۲ (۲۸ بهمن ۱۴۰۰) منتشر شود، شامل بازی‌های Assassin’s Creed II، Assassin’s Creed Brotherhood و Assassin’s Creed Revelations به همراه دو فیلم کوتاه تحت عنوان Assassin’s Creed Lineage و Assassin’s Creed Embers می‌شود. که عمق بیشتری به داستان اتزیو می‌دهد.
یوبیسافت در بیانیه خود گفت: «در این مجموعه انحصاری از قابلیت‌های نینتندو سوییچ، از جمله ویژگی‌های بهبودیافته مانند حالت دستی، HD Rumble رابط صفحه نمایش لمسی و HUD بهینه استفاده شده است.»
این سه بازی از سری Assassin’s Creed در بین سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۱ منتشر شدند و هیچ کدام از آن‌ها تاکنون در دسترس کنسول‌های نینتندو قرار نگرفته بودند. The Ezio Collection همچنین در سال ۲۰۱۶ برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده بود.
یوبیسافت در ماه دسامبر برنامه‌های خود برای دومین سال Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرده بود که شامل کراس‌اور بازی Assassin’s Creed Valhalla و Odyssey و بسته الحاقی جدید بازی تحت عنوان Dawn of Ragnarok می‌شود.
علاوه بر این، یوبیسافت قصد دارد به مناسبت سالگرد ۱۵ سالگی فرانچایز Assassin’s Creed یک «کنسرت سمفونی غوطه‌ورکننده» برگزار نماید.
ویجی‌لاگ پلاس: معرفی پلی استیشن وی آر 2 و قوی‌ترین کارت گرافیک دنیا
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
این خوبه
اینه که خوبه
دارندگان سوییچ
نهایت لذت رو از این شاهکار اصیل بی نظیر ببرید
عالی

یک آنتی‌هیرو با چندین هویت متفاوت

source

توسط funkhabari