instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
فیلمبرداری فیلم Black Panther: Wakanda Forever با بازی لتیشیا رایت از سر گرفته خواهد شد.
پس از چندین مرتبه تاخیر به دلیل صدمه بازیگر لتیشیا رایت (Letitia Wright) و همچنین مشکلات ناشی از ویروس کرونا، سرانجام تولید و فیلمبرداری فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد (Black Panther: Wakanda Forever) بار دیگر از سر گرفته خواهد شد.
لتیشیا رایت بهبود یافته و به سر صحنه فیلم باز خواهد گشت تا بار دیگر نقشش به عنوان شخصیت شوری را بازآفرینی نماید. فیلمبرداری فیلم قرار بوده تا چند هفته پیش شروع شود اما از آنجا که نتیجه آزمایش چند تن از بازیگران و عوامل سازنده، از جمله بازیگر لوپیتا نیوینگ (Lupita Nyong) مثبت اعلام شده است، شروع فیلمبرداری دو هفته به تاخیر افتاده است.
کارگردانی فیلم “پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد” را رایان کوگلر (Ryan Coogler) در دست خواهد داشت. بنابر گزارش‌ها، فیلمبرداری از هفته آینده شروع خواهد شد و به مدت چهار هفته ادامه خواهد داشت.
ماه آگوست سال گذشته میلادی، لتیشیا رایت در حین فیلمبرداری سکانسی در شهر بوستون، دچار آسیب دیدگی شد و پس از آن، عوامل سازنده فیلم، تا جایی که می‌توانستند، بدون این بازیگر تولید فیلم را ادامه دادند اما سرانجام، تولید فیلم در ماه نوامبر متوقف شده بود. البته، لتیشیا رایت نیز به خاطر اظهارات خود در مورد واکسیناسیون کرونا، با مشکلاتی نیز مواجه شده بود.
این فیلم، مسیر ناهمواری را در توسعه و تولید خود گذرانده است. بازیگر اصلی نقش تی‌چالا، چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) در ماه آگوست سال 2020 بر اثر سرطان درگذشت و این فیلم جدید، بدون او در حال تولید است. شخصیت شوری به عنوان شخصیت اصلی این فیلم جدید خواهد بود.
فیلم “پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد”، سومین فیلم کمپانی مارول در سال 2022 میلادی خواهد بود. این فیلم قرار است در تاریخ 11 نوامبر سال 2022 میلادی (جمعه 20 آبان 1401) روی پرده سینماها اکران گردد. کمپانی مارول و دیزنی در حال توسعه یک سریال نسخه فرعی از این فیلم هستند که روی دنیای واکاندا و با بازی دانای گوریرا (Danai Gurira) تمرکز خواهد داشت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
خدابخیر کنه نسخه قبل که نقش اولش ابر قهرمان مرد سیاه پوست بود کم مونده بود بهترین فیلم سال بشه
این نسخه که دیگه نقش اول زن سیاه پوسته فک کنم تمام جایزه ها رو درو کنه
مارول قشنگ یادگرفته چطور جایزه بگیره
این نسخش مزخرف میشه متاسفانه بازیگرش مرد نقش اصلی اما این احتمال ۹۹ درصد یا کنسل میشه یا یه چیز چرتی میشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari