instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
Google News
جنسن اکلس اظهار داشته که در حال توسعه یک فیلم یا سریال ابرقهرمانی با کمپانی دی‌سی و برادران وارنر است.
جنسن اکلس (Jensen Ackles) در حال کار بر روی یک پروژه از کمپانی دی‌سی است. او جزئیات دیگری در رابطه با این پروژه را آشکار نکرده است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این پروژه، یک فیلم است یا یک سریال خواهد بود.
این بازیگر یکی از چهره‌های شناخته شده دنیای سریال به شمار می‌رود. او برای پانزده فصل، نقش دین وینچستر را در سریال فراطبیعی یا سوپرنچرال (Supernatural) بازی کرده است. پروژه بعدی جنسن اکلس، سریال پسران (The Boys) محصول کمپانی آمازون است.
او در سریال پسران با خالق سریال سوپرنچرال یعنی اریک کریپک (Erik Kripke) بار دیگر همکاری کرده است. او در سومین فصل از سریال ابرقهرمانی سرویس آمازون قرار است نقش سولجر بوی را به تصویر بکشد.
جنسن اکلس با آثار ابرقهرمانی ناآشنا نیست. او قبل از سریال سوپرنچرال، در سریال اسمال‌ویل (Smallville) حضور داشته است. همچنین در سال 2010 میلادی، صداپیشه نقش جیسون تاد در انیمیشن بتمن: زیر شنل قرمز (Batman: Under the Red Hood) بوده و اخیرا نیز صداپیشه نقش بتمن در انیمیشن دو بخشی بتمن: هالووین طولانی (Batman: The Long Halloween) بوده است.
در مصاحبه‌ای تازه، از این بازیگر سوال شده که دوست دارد در کدام یک از پروژه‌های دنیای دی‌سی حضور داشته باشد و او در پاسخ به این سوال گفته که در حال حاضر، در حال توسعه پروژه‌ای از دی‌سی است. او گفته است:
در حال حاضر، من به همراه برخی از همکاران خوب و همچنین کمپانی برادران وارنر در حال توسعه اثری از دنیای دی‌سی هستیم. اما نمی‌خواهم در مورد آن صحبت کنم چون که نمی‌خواهم آن را چشم بزنم!
پروژه‌ای که جنسن اکلس از آن صحبت کرده، می‌تواند سریالی برای سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس باشد. اولین سریال از دنیای سینمایی دی‌سی، سریال پیس‌میکر (Peacemaker) است که در حال پخش از این سرویس آنلاین است. در حال حاضر، چندین فیلم سینمایی نیز برای این سرویس در حال توسعه هستند که شامل فیلم بت‌گرل (Batgirl) می‌شود.
منبع: اسکرین رنت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
با ردهودش حال کردم حتی به عنوان صدا پیشه از رد هود توی arkham knight با بازی تروی بیکر هم بهتر بود
ردهود👌
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2022 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari