امیدوار به بهتر شدن فرهنگ این کمپانی
خرید کمپانی اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت سروصدا زیادی به پا کرده و اکنون خالق کنسول ایکس باکس به این موضوع واکنش نشان داده است.
سیموس بلکلی (Seamus Blackley) در این زمینه گفته که نتایج بزرگی در راه همان افرادی است که رفتارهای نفرت انگیز را در این شرکت مرتکب شده‌اند. مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که قصد دارد کمپانی اکتیویژن بلیزارد، سازنده Call of Duty و World of Warcraft، را با قیمت ۶۸.۷ میلیارد دلار خریداری کند. خیلی‌ها به این خبر واکنش نشان داده‌اند که یکی از آن‌ها سیموس بلکلی – جزو خالقان کنسول اورجینال ایکس باکس – است.
بنابر گزارش گیم‌اسپات، او با انتشار پستی در توییتر اعلام کرد که به خاطر فرهنگ و محیط کار سمی اکتیویژن، «از شنیدن این خبر حالش بد شده است، زیرا مایکروسافت را به مشکلات فرهنگی و بد این شرکت مرتبط می‌کند». البته او به این نکته هم اشاره کرد که خرید کلی این کمپانی توسط مایکروسافت می‌تواند در نهایت به تغییرات مثبتی ختم شود. او باور دارد که  فیل اسپنسر و مایکروسافت بصیرتی زیادی داشتند که تصمیم به خرید اکتیویژن بلیزارد گرفتند.
امید من این است که این خرید باعث تغییر فرهنگ اکتیویژن شود تا شاید کسانی که تاکنون از عواقب اشتباهات خود اجتناب کرده‌اند، مسئولیت‌پذیر شوند. چالش‌های زیادی در چنین خریدهای بزرگی وجود دارد، من فقط در اینجا قبل از هر چیز دیگری مسائل مربوط به فرهنگ کار را مهم می‌دانم.
وال استریت ژونال به نقل از برخی منابع خود توضیح می‌دهد که «بابی کوتیک» مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد پس از نهایی شدن خرید این شرکت توسط مایکروسافت از سمت خود کنار خواهد رفت. بر اساس گزارشات منتشر شده این قرارداد تا سال ۲۰۲۳ نهایی نخواهد شد و مایکروسافت قصد ندارد همه بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را به انحصار ایکس باکس و پی‌سی درآورد. مایکروسافت قصد دارد تا حد امکان بازی‌های اکتیویژن بلیزارد را پس از خرید این ناشر به سرویس گیم پس اضافه کند.
فورتنایت توی اعصاب خرد کن‌ترین حالت ممکن
تماشا از کانال یوتیوب ویجیاتو
دوستان عزیزی که به تیتر مطلب انتقاد دارن و میگن داخل متن واکنش بد ندیدن، عین جمله‌ی متن اینه که سیموس بلکلی «از شنیدن این خبر حالش بد شده است».
تیتر گیم‌اسپاتم اینه: «Xbox Creator “Sickened” By The Activision Buyout News, But Hopeful For Positive Change»
قطعا مایکروسافت در آینده این بازی هارو انحصاری میکنه چونکه ۷۰ میلیارد دلار رو فقط برای اینکه این بازی هارو به گیم پس اضافه کنه نمیده بلکه همه این بازی های مولتی پلتفرم رو انحصاری ایکس باکس و پی سی میکنه که به ضرر خیلی از گیمر هاست
به نظرم سونی میره واسه خرید کونامی اخه ارزش کلی کونامی ۷ میلیارد دلاره ، تازه اگه بخرتش ۴ تا آیپی ناب و خفن گیرش میاد ( از سایلنت هیل تا متال گیر ) ، تازه اگه دموی silent hills رو بده کوجیما تا با تورو تکمیلش کنه چه شاهکاری میشه 🤩🤩
من در عین حال که از این خرید خوشحال شدم، ناراحت هم شدم
جدی امیدوارم دیگه هیچ خریدی از مایکروسافت نبینیم وگرنه رقابت از بین میره و وقتی قدرت بیافته دست فقط یه کمپانی در نتیجه به ضرر گیمر ها میشه نمونش هم بار ها دیدیدم تو صنعت های مختلف دیگه
امیدوارم سونی هم یه واکنشی نشون بده و کاری بکنه
یک چیزی که میخوام از مایکروسافت اینه آیپی های دوست داشتی مونو دوباره به اوج برگردونه از جمله کالاف دیوتی .
بنظرم کراش بندیکوت میشه انحصاری ایکسباکس ولی کالاف دیوتی نمیشه چون به مایکرو خیلی ضرر میرسه
یکی مثل این حالش بد میشه از شنیدن خبر و دوست نداره سایه سیاه اکتیویژن بیوفته رو سرش.
یکی هم مثل فیل اسپنسر تو فکر کمک کردن و درست کردن اوضاع عه.
واکنش بد ؟؟
به نظرم مایکروسافت میتونه اوضاع اکتیویژن رو درست کنه نیازی به نگرانی نیست
اصلا تو کتیبه های باستانی میگفتن ویجیاتو تو زدن تیتر زرد مهارت به شدت زیادی داشت
ولی جدا از شوخی واقعا چه وضعشه؟؟؟؟؟
تیتر خیلی تیتر عجیبیه!
اصلا همخوانی نداره.تحریف شدست
ببخشی آقای دو‌‌‌لتی علت این تیتر چی بود ، من که ندیدم واکنش بدی باشه
“واکنش بد خالق ایکس باکس به خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت”
قطعا با خریده شدن اکتیویژن سیاست های اداری و بازی سازی شون هم تغییر میکنه
اول از همه باید یه مدیر عامل شایسته برای اکتیویژن انتخاب کنن و بعد برن سراغ سفارش و ساخت بازی های جدید
سلام دوستان چند وقتی هست چک میکنم سایتو امروز به جمعتون پیوستم وسط یکی از مهمترین اخبار گیم امسال!! خوش وقتم از آشنایی با شما و امیدوارم ازتون کلی چیز یاد بگیرم. در آخر باید بگم نه به انحصاری توی هر کنسولی
هنوزم نتونستم هضم کنم این خریدو
خیلی سخته
😑😬
من واکنش بدی ندیدم تو متن…
این باعث میشه سونی هم به فکر خرید ناشر بیفته
و این جنگ های خرید استودیو هی ادامه پیدا کنه و منجر به نابودی کلی ویدیوگیم ختم بشه
دنیای بی‌پایان و رنگارنگ پیکسار
سرم ابرسرباز استیو راجرز را چگونه تغییر داده است؟

source

توسط funkhabari